mgr Katarzyna Tomaszek-Ścisłowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Świetny kontakt, rzeczowość, konkretne komunikaty. Polecam!

Świetny kontakt, rzeczowość, konkretne komunikaty. Polecam!

Z czystym sumieniem mogę polecić spotkania z tą Panią Psycholog! Uzyskałam fachowa pomoc i rozwiązanie w problemach, które od lat nie pozwalały mi spokojnie spać...Dzięki wizytom u Pani Katarzyny poradziłam sobie z lękami i w efekcie poprawiły się także relacje z moim partnerem:) Wszystkim, którzy wciąż nie mogą sie zdecydować na fachową pomoc napiszę: Szkoda tracić czas i życie, łudząc się, że sami jesteśmy sobie z tym wszystkim poradzić! Bardzo kompetentna, serdeczna i pełna zrozumienia osoba- Naprawdę świetna psychoterapeutka!

Jestem bardzo zadowolona z pomocy, jaką otrzymałam od Pani Kasi. Rozumiem siebie, swoje emocje, zachowania... Jestem pewna siebie i szczęśliwa, choć nie jest łatwo mierzyć się ze swoimi nieświadomymi pokusami. W 100% polecam tego terapeutę.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Kraków"?

mgr
Barbara Struzikowska