mgr Katarzyna Torbicka

Psychiatra dziecięcy

2,5
2,4

Pani doktor na piątkę, a nawet na szóstkę, jeśli by myśleć kategoriami szkoły. Jestem bardzo wdzięczna pani lekarce. Agnieszka z rodziną.

Brak jakiejkolwiek punktualności. Ciagłe przekładania terminu oraz zero kompetencji ze strony lekarza, nikomu nie polecam i odradzam jakichkolwiek kontaktow

Strasznie długie terminy wizyt.Od zarejestrowania trzeba czekać miesjąc lub więcej.To tak jak na NFZ.

Szkoda poświęconego swojego czasu,pieniędzy a przede wszystkim dziecka. Mało konkretów, załatwianie prywatnych spraw podczas pracy, niepunktualność.....

Szkoda poświęconego swojego czasu,pieniędzy a przede wszystkim dziecka.

Nie polecam,Pani doktor nieuprzejmą,arogancka w stosunku do pacjenta wobec ktorego ma orzekać czy jest chory czy nie,nie lecząc i nie znajac historii choroby pacjenta wie co jest dla niego najlepsze.

Pierwszy lekarz, który nie wmawiał mojej córce, że wymyśliła sobie chorobę i ma wziąć się w garść. Wyjątkowo uprzejma i profesjonalna lekarka. Na pewno wrócimy.

Najlepszy specjalista na świecie! Kompetentny lekarz z podejściem i wiedzą. Lekarz godny polecenia, oby wszyscy byli tacy jak Pani dr Katarzyna Torbicka.

Nie spotkałam gorszego lekarza. Pewnie pani doktor przymierałaby głodem, gdyby nie wyciągnięta do niej "pomocna dłoń" ZUS-u (w nasszym włocławku o wszystkim decyduja układy). Bo dla ZUSu, jak dla cesarsko-austriackich lekarzy Szwejka, są tylko zdrowi i... zmarli. I tu się mrs Torbicka nadaje...

Nie polecam tej kobiety,zakłamana i mało obiektywna,patrzy tylko na własne korzyści a pacjenta ma gdzieś.

Nie polecam tej lekarki,chyba bardziej zaszkodzi niż pomoże,udaje uprzejmą,miła a tak naprawdę jest mało konkretna.