lek. med. Katarzyna Toruńska

Neurolog

Bardzo sympatyczna wobec pacjentów , dokładnie wszystko wytłumaczy . Mam padaczkę , a ona mnie uratowała - dzięki Lamitrinowi , który mi przepisała , nie mam już żadnych ataków .

Przesympatyczna, bardzo kompetentna Pani Doktor - w moim przypadku od tężyczki. Wobec ogólnego braku zrozumienia - dla myślę wielu chorych - to bardzo przyjemna odmiana. Dodatkowo bardzo skuteczna. Jeśli chcecie się pozbyć kłopotu to GORĄCO POLECAM

Wspaniały lekarz i człowiek. Jest cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczy, bezproblemowo kieruje na dodatkowe badania. Profesjonalizm i fachowość. Super podejście do pacjenta. Pani dr bardzo mi pomogła za co jej bardzo dziękuję. Problemy zdrowotne miałam od kilku lat, dopiero Pani dr znalazła przyczynę dolegliwości. Serdecznie polecam.

Bardzo dobry lekarz z genialną intuicją. To Pani Doktor właśnie, jako pierwsza, po latach mojej walki z bólem barku, stwierdziła po prostu, że nie jestem dobrze zdiagnozowany. Rezonans magnetyczny zlecony przez Panią Doktor, pokazał całą prawdę. Ortopedzi i rehabilitanci wykończyliby mnie, bo okazało się, że mam zwyrodnienie C4-C5, mielopatię odcinka szyjnego, przepuklinę i niedowład lewej ręki. To dzięki Pani Doktor poszedłem na operację, po której ból ustąpił i jestem teraz szczęśliwym rehabilitantem. Dziękuję Pani Doktor i polecam wszystkim cierpiącym. Wdzięczny pacjent Jacek Gocławski

Pani dr Rewelacyjna, po 4 latach mam w końcu diagnozę i kończę leczenie. POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Warszawa"?

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1