mgr Katarzyna Tyszka

Psycholog, Psychoterapeuta

Wspaniałe podejście, więc nie dziwią mnie pozytywne opinie. Nie ukrywam, że szukając terapeuty, sugerowałam się opiniami i nie zawiodłam się. Po kilku miesiącach terapii, wszystko sie zmieniło. Nie mam lęków i stanów depresyjnych, mogę normalnie spotykać się z ludźmi, pracować. Każda moja wątpliwość była szczegółowo wyjaśniana przez terapeutkę. Gdy coś trudnego działo się w przerwach pomiędzy sesjami, zawsze mogłam się skontaktować i nie pozostawałam bez pomocy. Wszystko to trochę trwało, ale nie żałuję ani jednego dnia terapii. Nie wiem jak jest u innych, bo to mój pierwszy taki kontakt z terapią, ale ja jestem bardzo zadowolona z samego przebiegu terapii, kontaktu z terapeutką jak i efektów. Polecam i bardzo dziękuję.

są tu same opinie 5,0. niektóre sie powtarzają z innych portali. ja byłam średnio zadowolona, ale nigdzie nie mogę się wypowiedzieć, bo wszędzie pokazywane są tylko 5cio gwiazdkowe opinie. nie wiem komu tego gratulować. lekarzom, którzy mają na to taki wpływ czy portalom, które chcą pokazywać tylko pozytywne opinie. nie wypowiadam się dokładniej bo wątpię żeby moja opinia się ukazała.

są tu same opinie 5,0. niektóre sie powtarzają z innych portali.
nie wypowiadam się dokładniej bo wątpię żeby moja opinia się ukazała.

Dziękuję bardzo Pani Kasi i gorąco polecam, jako psychologa dla ludzi z problemami tymi "małymi" jak i z większymi. Pani Kasia jest osobą ciepłą, serdeczną a przy tym wymagającą i konsekwentną. Pomaga wyprostować wszystkie zakręcone ścieżki i zawiłości życia codziennego. Dziękując za profesjonalizm polecam Panią Kasię dla tych, którzy chcą odzyskać radość z życia i wiarę w lepsze jutro.

Super podejście. Zawsze ma czas. Kontakt telefoniczny w zasadzie bez ograniczeń. Świetna specjalistka.

Wspaniała osoba.Bardzo gorąco polecam:)))

Wspaniała osoba.Bardzo gorąco polecam:)))

Wciąż poszukujesz "Psycholog Płock"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236