lekarz Katarzyna Walkiewicz-Pielaszek

Reumatolog

Rewelacyjna lekarz , zawdzięczam eliminacje dawki leku , który powodował przykre objawy , odkryte w czasie pierwszej wizyty Brakuje słów !!!

Bardzo miła i sympatyczna lekarka, widać że dba o pacjenta i jego zdrowie. Spokojnie odpowiada na pytania i nigdzie się nie spieszy.Mi pomogła z kurczem karku ale wiem, że ze wszystkimi reumatologicznymi problemami radzi sobie bardzo dobrze. Polecam

Bardzo miła i sympatyczna lekarka, widać że dba o pacjenta i jego zdrowie.
Spokojnie odpowiada na pytania i nigdzie się nie spieszy.Mi pomogła z
kurczem karku ale wiem, że ze wszystkimi reumatologicznymi problemami radzi
sobie bardzo dobrze. Polecam

wspaniala znalazla chorobe gdzie przez 3 lata cierpialam z bolu zaden lekarz nawet nie pomyslal zeby zrobic inne badania potwierdzajace chorobe zostalam skierowana do instytutu w trybie pilnym tam sie pani doktor mna zajela. dziekuje polecam wszystkim.to lekarz ktory zasluguje na najwieksze zaufanie. pozdrawiam.

Pani dr bardzo kompetentna i z podejściem do starszego człowieka.Przyprowadziłam ciocię z chorymi stawami, która miała problemy z chodzeniem. Bóle w kolanach uniemożliwiały jej codzienne czynności . Pani dr bardzo jej pomogła .Skierowała na rehabilitację. Od trzech tygodni nie ta sama kobieta.Bardzo dziękuję Pani dr. Naprawdę jest godna polecenia

Leczenie bardzo dobre . Ropoznanie wspaniałe. Serdecznie polecam zadowolony pacjent.

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Warszawa"?

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46