Katarzyna Witkowska-Jabłońska

Najlepsza Pani Doktor! Profesjonalnie podchodzi do problemu pacjentki, godna zaufania, zawsze stara się pomóc. Posiada ogromną wiedzę ze swojej dziedziny.

Podczas wizyt u Pani doktor spotykam się z kompetencją, dokładnością i przede wszystkim - czuję się zaopiekowana przez kompetentną osobę. Pani doktor pilnuje bym robiła w odpowiednim czasie cytologię, bada delikatnie i dokładnie. Zawsze jestem zadowolona z wizyty, a jest moim ginekologiem od ponad 10 lat. Serdecznie polecam!

Cudowna Pani doktor ! Pełen profesjonalizm, delikatność, a przede wszystkim skuteczność. Pani Doktor odpowiada na wszystkie pytania, szczegółowo omawia każde badanie.Polecam z całego serca !

Cudowna Pani doktor !

W zeszłym roku trafiłam do pani doktor na wizytę miła była bardzo badała delikatnie. Ucieszyłam się bo szukałam takiego lekarza ale następne nasze spotkanie to było badanie usg na którym doznalam totalnego szoku. W trakcie badania padło tylko kilka zdań jedno z nich to była informacja o tym że mam miesniakowata macice i jest ona do usunięcia. Łzy ciekły mi po policzkach i w pierwszej chwili myślałam że to głupi żart. Następnie pani spytała czy mam dzieci i jeśli tak to czy chcę jeszcze po mojej twierdzacej odpowiedzi powiedziała że na drugie dziecko już za późno bo macice trzeba wyciąć. Myślałam że umrę tam dosłownie tak jak stałam. Jak poprosiłam o jakąś jeszcze informacje powiedziała że na następnej wizycie. Nie mogłam dojechać z nerwów do domu świat mi się zawalił. Dodam że było rok temu miałam 33 lata. Sposób przekazania pacjentce takich informacji jest karygodny. Oczywiście udałam się do innego lekarza, który całkowicie wykluczył usunięcie macic. 13.01.2015 r mialam operację usunięcia Ale miesniaka co prawda dużego Ale jednego i cała macica została nienaruszona. Nie polecam tej pani nikomu. To w jaki sposób potraktowała mnie świadczy o braku jakiegokolwiek doświadczenia i jakim cudem ujrzała ze macica miesniakowata. Minął rok od tego zdarzenia a jak o niej myślę to robi mi się poprostu niedobrze.

Witam. Pragnę ostrzec wszystkie kobiety które chodzą, lub zamierzają udać się do tejże niby Pani doktor ginekolog. Oczywiście nie można jej zarzucić tego, iż jest niemiła i nieuprzejma, ooo jest i to bardzo, ale niestety dobre wrażenie i zaufanie do tej Pani kończy się w momencie gdy postanowimy udać się do innego lekarza, i w moim przypadku tak też właśnie było. Ta Pani którą określa się mianem lekarza ginekologa, nie zna nawet podstaw budowy ciała kobiety wmawiając mi, że mam tyłozgięcie szyjki macicy, co z wizytą u innego lekarza nie potwierdziło się. Druga sprawa : Nowa Pani doktor do której od niedawna zaczęłam chodzić już na pierwszej wizycie wykryła u mnie torbiel "czekoladową"(4 cm), a także zmiany które mogą sugerować o tym, iż mam endometriozę, a minął rok od mojej ostatniej wizyty u Pani Jabłońskiej, więc istnieje przypuszczenie, że będąc u niej choroba mogła się już rozwijać w moim organizmie. Nie zleciła mi żadnych badań,nie przeprowadziła wywiadu, nawet nie zbadała mi piersi, a moją wizytę spuentowała mówiąc, że jestem jeszcze młoda i jakoś to będzie, a na nieregularne miesiączki może wpływać wiele rzeczy chociażby- stres i dieta.. !Jestem w wielkim szoku, a przede wszystkim jestem rok do tyłu!!! A to jest bardzo dużo, tym bardziej że pragnę zajść w ciążę.

Pani Doktor To Anioł nie lekarz. Jest kompetentna, miła i uprzejma,nigdy nie ma złego humoru, zawsze doradzi odstresuje. Za wizytę na prawde bierze niewiele w porównaniu z innymi lekarzami. Ja bardzo długo szukałam dobrego lekarza i ciesze się że wkoncu znalazłam tak uprzejmąi kompetentną osobe której na prawde można zaufać. Aleksandra.

Aleksandra.

Trafiłam do Pani doktor przez przypadek, gdyż poprzedni brzydko powiem olał mnie i ciąża się nie utrzymała. Pani doktor wzięła mnie pod skrzydła, zaopiekowała się mną, wytłumaczyła i pocieszała (tu był mój szok). Na kolejnej wizycie zrobiła potrzebne badania, tłumaczyła co teraz będzie, jakie środki zaradcze i że uda się nam :) ZDECYDOWANIE POLECAM

Lekarz mało kompetentny, nie zna sie na ciąży. Gdy byłam u pani doktor w poczatkowej fazie nie umiała stwierdzić czy to ciąża. Gdy krwawiłam w odpowiedzi na to powiedziała, że to może poronienie. Jednym słowem rób co chcesz. Nie zaproponowała wizyty!!!

Godny polecenia lekarz. Kompetentna, wyjaśnia każde działanie i ulega szczegółowych odpowiedzi. Mnie nawet rysowała na kartce to czego nie zrozumiałam. Polecam wszystkim pacjentkom. Anna

Anna

Pani doktor prowadziła dwie moje ciąże. Urodziłam zdrowe córeczki. Była cierpliwa, tłumaczyła mi jak powinna przebiegać ciąża i poród, zawsze miała dla mnie czas jak tego potrzebowałam. Serdecznie polecam.