lekarz Katarzyna Wrześniewska

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy, Dermatolog estetyczny, Wenerolog

3,7

Trafna diagnoza dotycząca przykrej wysypki, i adekwatna terapia szybko rozwiązały problem. Pełen profesjonalizm i wyjątkowa kultura osobista.

Mój synek ma atopowe zapalenie skóry. Na nodze zrobił mu się "placek", który ślimaczył się od kilku tygodni. Żadne preparaty nie pomagały. Po obszernym wywiadzie pani doktor przepisała maści, których efekt widziałam już po 2 dniach. Polecam.

Przyszłam do tej pani z półpaścem. Jak tylko zobaczyła wysypkę,kazała mi się od siebie odsunąć, szybko ubrać i wyjść. Na odchodne powiedziała, że mam unikać kontaktu z dziećmi - na moje stwierdzenie, że pracuję w szkole - nie zareagowała. Nie dała nawet l4, wypisała tylko receptę na leki, którą podała przez panią z rejestracji.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Katowice"?

NA WITOSA
Witosa