lekarz Katarzyna Zieniewska-Pingwara

Pediatra

Wspaniala lekarka, szeroka wiedza , rozpoznala potencjalne zagrozenie powiklan gdzie inni lekarze nie. BARDZO POLECAM

Niestety nie mogę polecić tego lekarza. Dwukrotnie trafiliśmy do pani doktor z dzieckiem podczas dyżuru świątecznego. Za każdym razem lekarz stwierdził wirusa i przypisał bardzo delikatne leki, które zupełnie nie przynosiły poprawy. Za pierwszym razem pojawiłam się ponownie u innego już lekarza podczas zaleconej przez panią doktor kontroli i okazało się, że dziecko ma zapalenie płuc. Za drugim razem nie czekałam na termin zaleconej kontroli, gdyż już następnego dnia po wizycie widziałam znaczne pogorszenie stanu dziecku. W związku z tym udaliśmy się do innego lekarza i okazało się, że dziecko znów ma zapalenie płuc i kolejną 10-dniową kurację antybiotykową. Może gdyby lekarz lepiej przemyślał sytuację i od razu przypisał konkretniejsze leki (niekoniecznie mam tutaj na myśli antybiotyk) nie doszłoby do tego. W związku z powyższym zdecydowanie nie polecam tego lekarza!

Rok temu jako jedyna trafnie zdiagnozowała zapalenie płuc u mojego dziecka. Niestety inni lekarze w następnych dniach zaprzeczali tej diagnozie, w końcu prawda wyszła, gdy dziecko trafiło w złym stanie na IP uwaga - z podejrzeniem infekcji dróg moczowych... Na tle innych lekarzy naprawdę najwyższa ocena!

polecam -fachowa pomoc w leczeniu zapalenia płuc -wytłumaczy, wyjaśni i wyleczy:))

Naprawde wyjątkowo miły lekarz, poświęcił mi bardzo dużo czasu, dokładnie zbadał. Kazała zrobić wymaz (10 min) który tylko potwierdził jej domysły. Jest uśmiechnięta i otwarta do pacjentów. Życzę wszystkim lekarzom aby byli tacy jak ta Pani. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8