mgr Katarzyna Żołnacz

Psycholog, Psychoterapeuta

Już dawno miałam napisać tą opinię. Spędziłam wiele godzin z Panią i sama, i z mężem. Mam porównanie do kilku innych psychologów i psychoterapeutów. Zdecydowanie Pani Kasia jest najskuteczniejsza. Jest szalenie profesjonalna, bardzo konkretna, rzeczowa, opanowana. Pani zdecydowanie od siebie ludzi nie uzależnia, nie ma mętnego pochodzimy-zobaczymy, jest czas na zapoznanie, rozpoznanie problemu, ograniczenie go do sedna, potem kontrakt na współpracę. Spotkania to rozgryzanie mechanizmów, nie ma oceniania, tylko szukanie powodów, dlaczego tak, a nie inaczej czujemy, czy regujemy. Warto.

bylam na pierwszej wizycie i pierwsze wraznie bardzo pozytywne. Pani bardzo mila, spokojna, uwaznie słucha, widac że przeżywa wszystko razem ze mną napewno bede kontynuowac spotkania

napewno bede kontynuowac spotkania

leczę się już od ponad roku w psychoterapii i jestem zupełnie innym człowiekiem. nerwicę mogę uznać za prawie wyleczoną. polecam

Byłem na 2 spotkaniach i szczerze nie moge się do niczego przyczepić.Po każdym wychodziłem zbudowany. Słucha ,obserwuje,niewiele mówi. Zdecydowanie obecność u niej uspokaja i wzmacnia. Polecam !

zdecydowanie negatywna. Przez ta kobiete rozpadlo mi sie malzenstwo. Nie polecam. Mloda nie doswiadczona. Powinni odebrac jej pozwolenie pracy z ludzmi.

Witam, byłem na kilku wizytach, które bardzo wiele mi dały tak więc polecam.

Witam, byłem na kilku wizytach, które bardzo wiele mi dały tak więc polecam.