lekarz Kazimierz Czuczman

2,6
2,6

Odradzam..przed 2.5 roku mam chodziła do niego co pół roku ponieważ wcześniej uderzyła się w pierś...Stwierdzał ze to nic poważnego bo nie rośnie nie zmienia kształtu zatem stwierdził tylko że trzeba obserwować...Dopiero kiedy mamie zaczęła puchnąć pierś to się przestraszył i wysłał do onkologa.. Niestety...na obecną chwilę onkologia w Gliwicach bo wstępnych badaniach stwierdziła że jest to rak zaawansowany...i czeka mamę długie leczenie... Zatem doktor pozwolił poprzez obserwację aby rak się rozgościł na dobre.. Stanowczo odradzam wizyty u tego Pana.

Zatem doktor pozwolił poprzez obserwację aby rak się rozgościł na dobre..
Stanowczo odradzam wizyty u tego Pana.

Przez tego lekarza teraz walczę o życie.Szkoda gadać zgubiła go rutyna.Przez 6lat robił usg piersi i nie reagował że jest guzek na moje obawy reagował nerwowo i mówił że jak urośnie to go usunie.Jak zmieniłam lekarza to się okazało że jest rak złośliwy i lekarz stwierdził że tamten uchodował mi raka.Zrujnował mi życie.

Beznadziejny lekarz! Zdecydowanie odradzam każdej kobiecie, szkoda pieniedzy na takiego medyka!

Bardzo nieuprzejmy. Podnosił głos w trakcie badania, sugerował, żeby zmienić lekarza, obrażony skoro biopsję wykonałam u innego (a to dlatego, że miałam możliwość bezpłatnie). Sam nigdy nie wykonuje od razu w ramach jednej wizyty, tylko każe przychodzić za miesiąc, bo to kolejna wizyta i kolejne pieniądze. Od 3 lat nie potrafił powiedzieć, czy wycinać, czy nie, choć wiedział, że guzy rosną - zmieniłam lekarza, skierował od razu do usunięcia. Nie ja jedna mam taką opinię i nie tylko wśród pacjentek. I to wszystko w ramach wizyt prywatnych.

nie polecam! Zostałam "załatwiona" ekspresowa, co w moim przypadku nie znaczy dobrze! byłam na 2 wizytach i to były jedyne moje wizyty u Pana dr. W trakcie badania usłyszałam,że mam się pośpieszyć, bo kolejna pacjętka czeka. Przy badaniu USG miał być obecny mój mąż a czas wizyty spędził na korytarzu. Ponoć Pan dr ma zbyt wiele obowiązków i to przekłada się na jego stosunek do pacjętek. Więc nie ma co "przeciążac " Pana dr swoimim wiytami. Do tego wszystkiego zlecił mi niepotrezbna badania....ponoć to przez nadmiar obowiązków....

nie polecam!

tego lekarza polecam, byłam jego pacjentką kilka lat temu.

tego lekarza polecam, byłam jego pacjentką kilka lat temu.

pan doktor Czuczman jest wspaniałym lekarzem,miły uprzejmy zawsze wysłucha i doradzi pacjentce.