na wizycie w szpitalu gbur , niezadowolony ze sie przyszło na wizytę, o usg na nfz nawet nie ma mowy pomimo cesarki.

lekarz prowadząc ciąże na usg niewiele widział nawet cysty na jajniku wielkości 5-5 cm. Chodziłam całą ciążę prywatnie. Ciąża zagrożona a o usg i podstawowe badania trzeba było błagać. Mimo że coś!!!!!!! widział w usg nigdzie tego nie zapisywał. Nie ma zwyczaju mówienia tego co robi zawsze zmęczony. Przez niego o mały włos nie umarłam. Podczas porodu drogami natury dziecko o wadze 4600 pękł jajowód i cysta na jajniku, której oczywiście wcześniej nie było urosła podczas porodu bywa!!!! Nigdy nie usłyszałam słowa przepraszam z jego strony. Stanowczo nie polecam

Gdyby nie cesarka i szybka reakcja Doktora, nie wiem czy nasze dziecko przeżyło by poród..Ogólnie bardzo przyjemny człowiek, znający swój fach!Na prawdę polecam!

bardzo dobry lekarz!doświadczony ,bardzo uprzejmy...Nie naciaga na prywatne koszty!

serdecznie polecam!!!od początku jestem jego pacjetka i nie mam zamiaru zmieniac lekarza w nastepnych ciazach.

Jak najbardziej polecam Pana Doktora Futymę. Otwarty na dokształcanie się i uczenie w związku z czym powinien poradzić sobie z każdym, nawet bardzo trudnym przypadkiem. Inteligentny, miły, pragnący pomóc pacjentowi.Zdecydownie polecam.

Mnie oburzyło to, że wchodząc po pacjentce nie zmienił chusty na leżance i kazał mi się na tym polożyć! chyba jeśli płacę prywatnie za wizytę to należy mi się czysta chusta!!!!!!!!!!

gdyby nie Pan Doktor to mój Syn umarłby ponieważ lekarz który był na dyżurze nie chciał skierować mnie na cesarskie cięcie mimo że dziecku zanikło tętno, a Pan Doktor przyszedł zobaczyć jak mi idzie poród i mimo że dyżur miał na innym oddziale to został ze mną i zrobił "cesarkę". POLECAM GO BO TO NAPRAWDĘ CUDOWNY LEKARZ

Co chcecie to piszcie nikt nie jest bez wad.Może czasami wyglada na zapracowanego.Ja i moja cała rodzina oraz moje znajome sa pacjentkami dr Futymy i nie wyobrażam sobie innego lekarza.Podchodzi do tego zawodu bardzo sumiennie i bezineresownie.Operował moją mamę prowadził ciażę moją i mojej siostry.Jest OK.Bardzo polecam niezdecydowanym.

ja równiez jak panie nizej nie polecam tego lekarza nie wykryl u mnie infekcij w czasie ciazy pózniej lezalam miesiac w szpitalu z malutkim dzieckiem katastrofa .Chociaz moja znajoma bardzo go chwali nie wiem od czego to zalezy ale ja osobiscie balabym sie isc do niego.