prof. dr hab. n. med. Kazimierz Karolewski

Ginekolog onkolog, Radioterapeuta, Ginekolog położnik

Witam. Jestem pacjentką prof. dr hab. n. med. Kazimierz Karolewski. Jest to profesor o bardzo wielkim sercu. Całą swoją wiedzę umie wykorzystać w jak najbardziej odpowiedni sposób. Jest osobą życzliwą i bardzo wyrozumiałą. Jego słowa płyną prosto z serca co daje siłę do walki z chorobą, a uśmiech, który nie znika z Jego twarzy otuchę. Jest prawdziwym profesjonalistą. To dzięki Profesowi Karolewskiemu pokonałam chorobę. Dziękuję Mu z całego serca i życzę dalszych sukcesów zawodowych, pomyślności w życiu osobistym oraz dużo, dużo zdrowia. Kinga

Witam. Jestem pacjentką prof. dr hab. n. med.

Kompletny brak zainteresowania pacjentem. zbagatelizował guza piersi mojej żony, a poźniej leczył zaawansowanego raka załośliwego jako zapalenie piersi. Żona zmarła w tym roku.

Jestem zbulwersowana zachowaniem tego pana. Lekarz, ktory jest zapatrzony w siebie, nie slucha pacjenta, zostawil mnie z 3 grupa cytologii, nie podjal zadnego leczenia, to jest zachowanie niegodne lekarza. Jak lekarz moze zostawic pacjenta bez leczenia? nie przepisal mi zadnych lekow. Pieniadze na wizyte u tego pana wyrzucone w bloto. Nie polecam, to osoba zbytnio zapatrzona w siebie ale nie w pacjenta. Lekarz ktory bierze pieniadze i zostawia pacjenta samemu sobie jest niegodny swojego tytulu. Smutne ze mamy takich lekarzy, ktorzy widza siebie i pieniadze a nie pacjenta.

Doskonały specjalista!Wspaniały człowiek! Ogromna kultura osobista!Zawsze bardzo serdeczny,ciepły,życzliwy, wzbudzający ogromne zaufanie!Pan Profesor zawsze ma czas dla pacjenta!!!OGROMNY PROFESJONALIZM !!!

Polecam pana doktora Karolewskiego. Jestem jego pacjentką od ponad 10 lat. Zdecydowanie jeden z najlepszych ginekologów z jakimi miałam styczność. Poza profesjonalizmem, wielką wiedzą i skutecznością leczenia, jest także bardzo kulturalnym człowiekiem co w tej specjalizacji jest nieocenione. Z szacunkiem i taktem traktuje pacjentkę. Udziela rzetelnej odpowiedzi na każde pytanie, tłumaczy sposoby leczenia, możliwe przyczyny, możliwe skutki uboczne, zagrożenia itp. W kwestiach medycznych bardzo konkretny, bez "ściemy":)

W kwestiach medycznych bardzo konkretny, bez "ściemy":)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Kraków"?

Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne