dr n. med. Kazimierz Matkowski

Psychiatra

Po stracie syna ktoś polecił mi tego lekarza + powyższe opinie. Rejestracja za 4 m-ce, a Pan doktor przed urlopem więc odesłał mnie do innej przychodni i odłożył słuchawkę telefonu. Czy jest coś gorszego jak utrata dziecka (syn lat 27)? Czy można to przewidzieć lub nawet zaplanować (na wrzesień)? Obrzydliwy kraj i obrzydliwi ludzie !!!

jest naprawde wspanialym psychoterapeuta, zdecydowanie mam do niego pelne zaufanie, pomaga mi w mojej chorobie bardzo i zauwaylam poswieca bardzo duzo czasu nie tylko mnie , ale i wszystkim pacjentom! jest doskonalym lekarzem z ogromna wiedza!, a co najwazniejsze jest bardzo oddany swojej pracy, i ma bardzo duzo wiedzy, i cierpliwosci! tak bez wachania polecilabym pana dr. kazdemu!

Lekarz - CZŁOWIEK ! Drugiego takiego nie znam. Dobry fachowiec,cierpliwy,kochajacy ludzi.Mądry wzbudzający zaufanie.W skali 1-100 moja ocena to 99.

U Pana Doktora byłam w 2005 roku. Polecam. Wspaniały kontakt, kompetencja, cierpliwość - aż chce się wracać. Wspaniały lekarz!

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Bydgoszcz"?

Byczyńska Danuta Psychiatra Bydgoszcz - Gabinet
Ks.Skorupki 98c/1

Sue Ryder
Rentgena
Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
N ZOZ "KaDental"