dr n. med. Kazimierz Pietrzak

Onkolog, Ginekolog położnik

Absolutnie odradzam. Chyba już czas na emeryturę. Pan Doktor przez całą ciążę raczył ignorować fakt, iż jest podwyższonego ryzyka. Na koniec usłyszałam "powodzenia i niech pani idzie na ktg do szpitala" i dostałam rachunek. Tego samego dnia w szpitalu inny lekarz złapał się za głowę i przyjął mnie natychmiast na cesarkę.

Zamiast zabrać się do badania USG piersi /skierowanie miałam od innego lekarza/zabrał się do sprawdzenia czy jest guzek choć wcześniej wykrył go inny - potwierdzenie na skierowaniu. W końcu dr Kazimierz nie zrobił badania USG piersi tylko skasował 80 PLN za kolejny raz wykrycie znanego juz guzka. Powiedział zebym następnym razem przyszła na badanie. Zwykłe naciąganie kasy !!!!!!!

polecam, prowadzil moja ciaze i bylam bardzo zadowolona :)

polecam, prowadzil moja ciaze i bylam bardzo zadowolona :)

Lekarz godny zaufania,ciepły,miły.Z sercem podchodzi do problemów z ktorymi się zwracam nie oczekujac niczego wzamian.Z duża cierpliwoscią tłumaczy chorobę i metody jej leczenia.Dodaje wsparcia.