lekarz Kazimierz Szatkowski

2,2
2,4
2,6

Błędna diagnoza. Kiedy inny lekarz zobaczył przepisane leki złapał się za głowę. Bardzo nieuprzejmy.

Nie polecam zdecydowanie. Pan doktor w mojej ocenie zrobił specjalizację "rzeźnik" - z chirurgiem go nie utożsamiam. I raczej nie będę...co przykre, bowiem wciąż ma kontakt z ludźmi :/

Nie polecam zdecydowanie.

Bardzo miły i uprzejmy starszy Pan. Zbadał nie tylko to z czym przyszłam ale i pomógł z innymi problemami zdrowotnymi, o które zapytałam. Nie miał kłopotu zeby mi pomóc i dokładnie powiedział co robić zeby zmniejszyć dolegliwości.Noga wróciła szybko do zdrowia choć wcześnbiej byłam u innych lekarzy tylko nakupowałam i nawydawałam pieniędzy na leki a ona i tak się paprała a Pan dr. Szatkowski w 2 tygodnie wyleczył mi noge! Na korytarzu był tłum. Cały czas ktoś pukał i zaglądał do gabinetu a on spokojnie mnie badał i nawet nie ...

Na korytarzu był tłum. Cały czas ktoś pukał i zaglądał do gabinetu a on spokojnie mnie badał i nawet nie reagował na czsto chamskie odzywki pacjentów zaglądających do gabinetu. Na moje pytanie jak długo da tak rade powiedział ze ludzie są różni a to jest jego praca którą bardzo lubi..

uratował moją nogę która gniła. Inni lekarze ciągle tylko maści przepisywali. Ten lekarz najpierw oczyścił mi ranę (kilka tygodni, już nie miałam nadziei) okazało się że wie co robi, nogę mam zdrową i chodzę na obu nogach a inni już mieli mi obcinać

Tego lekarza omijajcie szerokim łukiem na pewno nikomu nie pomoże powinien już odejść na emeryturę i odpoczywać w domu.