dr n. med. Kazimierz Widenka

Kardiochirurg

Dziekuje wspanialemu Panu Doktorowi za caloksztalt leczenia I operacji zastawki aortalnej. Bardzo mily I kompetentny dla pacjentow. Jestem mu niezmiernie wdzieczna, z calego serca polecam wszystkim, ktorzy stoja przed wyborem kardiochirurga.

Wyjaśnił rodzaj zabiegu w taki sposób,że ani przez moment nie myślałem że może się nie udać.To wielka sztuka.Miły również dla rodziny.Bardzo kompetentny. Dziękuję Panie Profesorze za serce dla pacjentów, za złote ręce. Podziękowanie również dla całego personelu kliniki kardiochirurgi. Wdzięczny pacjent Jan G. z Kraśnika.

Dziękuję Panie Profesorze za serce dla pacjentów, za złote ręce.
Podziękowanie również dla całego personelu kliniki kardiochirurgi.
Wdzięczny pacjent Jan G. z Kraśnika.

Składam serdeczne podziękowanie za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną panu dr. Kazimierzowi Widenka , oraz całemu personelowi oddziału kardiochirurgi w Rzeszowie Dziękuję za ratowanie mojego życia i zdrowia , bardzo miłą i fachową opiekę , oraz cierpliwość do pacjentów . Życzę wszelkiej pomyślności , oraz ...

Życzę wszelkiej pomyślności , oraz wspaniałych efektów w ratowaniu ludzkiego życia .

Ja byłem pacjentem dr Widenki między 8 a 18 kwietnia 2015 roku. Jedyne co mogę napisać to, że dziękuję Bogu, że trafiłem w ręce takiego lekarza. Pełen profesjonalizm i ciepło bije tam na oddziale od każdego. Miałem zabieg plastyki zastawki mitralnej i ablację. Wszystko w rękach tego złotego człowieka poszło zgodnie z planem i dziś mogę powiedzieć że jestem zdrowym człowiekiem. Nikomu nie życzę konieczności wizyty u kardiochirurga, ale jak już taka konieczność nastąpi, to oby na przeciw stał dr Kazimierz Widenka.

Szczerze polecam oddział kardiochirurgii w Rzeszowie, którym kieruje Pan dr Kazimierz Widenka - ordynator odpowiedzialny, rzeczowy, o wielkim szczerym sercu, z pasją.

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Rzeszów"?

Ośrodek Kardiologii Zabiegowej im. Św. Józefa
Anny Jagiellonki 17