dr Kendall Chorostecki

Chiropraktyk

Jestem stałą pacjentką dr Chorosteskiego ze względu na przepuklinę w kręgosłupie. Od czasu kiedy jestem pod Jego opieką ani razu nie miałam ataku bólu, który wcześniej był przez lekarzy leczony jako "korzonki" - zastrzykami. Zgłosiłam się też do Niego gdy boleśnie skręciłam nogę w kostce i dzięki Jego pomocy (masaże, akupunktura) i dokładnym poradom jak rehabilitować nogę w domu, obyło się bez gipsu i mogłam szybko wrócić do pracy. Jak dla mnie: pomógł rewelacyjnie w chorobie przewlekłej jak i w nagłym przypadku - jak najbardziej polecam tego lekarza.

Bardzo przyjemny i doświadczony lekarz. Z racji tego, że nie jest 100% Polakiem, a Kanadyjczykiem trzeba poświęcić trochę czasu na wytłumaczenie dolegliwości...ale dla pacjentów z językiem angielskim idealny native speaker. Polecam tego chiropraktyka:)

Bardzo przyjemny i doświadczony lekarz.

Dr Kendall Chorostecki to doskonały chiropraktyk mający wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Dużo zawdzięczam jego konkretnym podejściu do mojej choroby. Poprostu fachowiec.