Niesamowity stomatolog spotkalam na nocnym dyżurze w całodobowej stomatologii na Sobieskiego 37 i tak już zostało leczy moją mamę i brata. Cudowna skromna osoba. Ceny przystępne zawsze coś gratis policzy. Kobieta anioł.

Jestem pacjentką Pani Doktor Golonki od około 10 lat. Przez ten czas leczyła mi wiele zębów. Jest bardzo dobrym stomatologiem polecilam już moim znajomym. Z dziećmi przychodzimy do gabinetu i po kolei siadamy do leczenia. Niesamowita miła atmosfera. Aż się chce przyjść na kolejną wizytę.

Bardzo dobry fachowiec, wszystko odpowiednio i dokładnie wytłumaczone, po perfekcyjnym znieczuleniu oczyszczenie kanałów bezbolesne. Zostaję na dalszym leczeniu.

http://www.górnośląska3.pl/ telefonL 887733568 wypełnienia kompozytowe estetyczne 120zł Zdjęcie kamienia – scaling 2 łuki 110zł Zdjęcie osadu – piaskowanie 2 łuki 110zł Lakierowanie Florem protectorem 2 łuki 120 zł Skaling + piaskowanie+fluoryzacja 1 łuk 130zł Lakowanie bruzd 1 ząb 50zł

telefonL 887733568
wypełnienia kompozytowe estetyczne 120zł
Zdjęcie kamienia – scaling 2 łuki 110zł
Zdjęcie osadu – piaskowanie 2 łuki 110zł
Lakierowanie Florem protectorem 2 łuki
120 zł
Skaling + piaskowanie+fluoryzacja 1 łuk 130zł
Lakowanie bruzd 1 ząb 50zł

http://stomatologia-gornoslaska3.com.pl/ Polecam tego stomatologa od dawna leczy moje dziecko i mnie.

Polecam tego stomatologa od dawna leczy moje dziecko i mnie.

Świetny fachowiec, bardzo miła i uprzejma, gorąco polecam. Ja na pewno nie będę szukał innego stomatologa. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Fantastyczna lekarka i taka cierpliwa. Będę do niej wracał na leczenie bo jej ufam. Ciężko było znaleść dobrego stomatologa w Warszawie

Swietny lekarz. Kompetentny dzieki niemumoj zab nadal dobrze sie miewa, a bylam u doktor w nocy na dyzurze i juz bylam zdespezowana z bolu zeby go wyrwac. Od tamtej pory regularnie sie u dr Kingi Golonki lecze. Nie znam lepszego lekarza. Dziekuje. JM.