Kinga Jach

Mam przeciwskazania do szczepienia a Pani OKULISTKA wrednie mnie do tego namawia... Nie polecam, pani okulistka razem z pielęgniarka bardziej zajmowały się moim nie szczepieniem niż problemem z którym przyszłam

Bardzo profesjonalnie podejście do pacjenta, dokładnie wytłumaczenie , zbadanie i jeszcze pokazuje co i jak wyszło w badaniach z czym nie spotkałem się u innych specjalistów. Godna polecenia.

Bardzo polecam! Mama uszkodziła sobie oko w ogrodzie, przecięła je igiełką od drzewa i bardzo ją bolało. Pani doktor szybko i fachowo zajęła się moją mamą.

Bardzo fachowa Pani doktor. świetnie dogaduje się z moimi dziecmi,naprawdę ma dobre podejście do maluchów.Polecam!Dojeżdżam z odległej miejscowości.Warto.

Zdecydowanie.nie.polecam.bardzo.nieuprzejma.

Zdecydowanie.nie.polecam.bardzo.nieuprzejma.

Jestem pacjentką od 12lat i jestem bardzo zadowolona i dojeżdzam z Krakowa

Jestem pacjentką od 12lat i jestem bardzo zadowolona i dojeżdzam z Krakowa

Pani Doktor prowadzi moją córkę od małego, właściwie leczyła bardzo wysoką krótkowzroczność,moja córeczka widzi teraz bardzo dobrze i ma też dobrane soczewki kontaktowe. Jestem ogromnie wdzięczna za fachowość i serce Pani Doktor.

godny polecenia okulista,zna się na dzieciach,szczególnie małych. Pani doktor rozpoznała u mojego synka rzadką chorobę oczu.

Nie polecam tego lekarza!Córeczkę czeka teraz operacja oczka!bo pani doktor nie umiała stwierdzic przyczyny!

Pani Doktor prowadzi mnie odkąd byłam małym dzieckiem, bardzo dużo jej zawdzięczam. Za co dziekuje :)