lekarz Kinga Kordaszewska-Folkmar

Do Pani Dr trafiłam z polecenia. Jestem jak narazie zadowolona z wizyt. Pani Dr prowadzi moją ciążę. Do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie, poświęca tyle czasu ile trzeba. Zleca badania dodatkowe jeśli jest taka potrzeba, poprostu się stara. koszt wizyty z cytologią wyższy 150zł

koszt wizyty z cytologią wyższy 150zł

Lekarz na piątkę. Naprawdę super :) polecam bez cienia wątpliwości.

Lekarz na piątkę. Naprawdę super :) polecam bez cienia wątpliwości.

Pani dr jest dla mnie profesjonalistką w swoim zawodzie , trafiłam do niej w 6-tym miesiącu ciąży ( po tym jak zawiodłam się na innym lekarzu )i jestem bardzo zadowolona , mogę polecić panią dr z całego serca

Polecam Panią doktor. Zawsze uśmiechnięta, znajduje czas na rozmowę z pacjentem ,mimo czasem długich pytań , na wszystkie z chęcią odpowiada,budując u pacjenta poczucie bezpieczeństwa i sprawiając , że czujesz się w gabinecie jak na rozmowie w kawiarni z koleżanką!! Jestem w 13 tygodniu ciąży , którą prowadzi Pani doktor i jestem bardzo zadowolona z jej praktyki lekarskiej. Jest to wspaniały lekarz i człowiek!! Polecam!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bydgoszcz"?

Pomorska 39
85-071 Bydgoszcz