Kinga Mazuchowska-Naujocks

Ortodonta, Stomatolog

Pani Doktor pomogła trójce moich dzieci. Bardzo dobry specjalista, wszystko dokładnie tłumaczy i ma fantastyczne podejście do dzieci.

Pani Doktor pomogła trójce moich dzieci.

Pierwsze wizyty były dość obiecujące, powstały nawet plany co do konieczności usunięcia kilku zębów jednak bez konkretów co do sposobu leczenia. Niestety Pani doktor zwodziła mnie przez kilka miesięcy odsyłając na konsultacje do innych specjalistów (paradontolog, czyszczenie przed aparatem, na końcu nawet inny ortodonta- oczywiście każda wizyta była płatna)oświadczając w odpowiedzi na moje zniecierpliwienie że obawia się podjęcia leczenia. Dla porównania ortodonta, u którego leczę się w tej chwili już na pierwszej wizycie opisał dokładnie przebieg całego leczenia i podał termin założenia aparatu a po upływie półtora roku aparat został zdjęty z bardzo dobrym efektem końcowym. Z perspektywy czasu cieszę się że leczę się u innego specjalisty.

Godna poleceniu! Bardzo dobra ortpedka! Bardzo mile ją wspominam pomogła mnie i wielu moim znajomym!