lek. dent. Kinga Nowak-Szarek

Każdą wizytę u Pani doktor oceniam pozytywnie większość zabiegów jest mało bolesna Pani doktor ma fachowe i indywidualne podejście do pacjenta szczerze polecam i jak dotąd jestem bardzo zadowolona z jej pracy

Wszystko jak nalezy, szybko sprawnie, kulturalnie. Fajne jest rowniez to ze bezbolesnie. Goroaco polecam

Pani doktor jest miła, konkretna, pomocna. Zdecydowanie ma indywidualne podejście do pacjenta (co szczególnie należy docenić ze względu na fakt, iż moje dotychczasowe wizyty odbyły się na NFZ!)! Uwzględnia odczucia chorego, komunikuje każdy swój krok względem pacjenta, co u większości pacjentów obawiających się zabiegów stomatologicznych jest niezwykle istotne. Zdecydowanie polecam Panią doktor każdemu!!! M.

Zdecydowanie nie polecam , Pani miła i potrafi wytłumaczyć na czym polega problem , ale nie robi tego co mówi . Nie polecam

wizyta w nastepnym miesiacu bo juz nie ma miejsca.odradzam

wizyta w nastepnym miesiacu bo juz nie ma miejsca.odradzam

Super podejście nawet do dziecka, uprzejma wszystko jasno wyjaśnia metody i koszty leczenia po prostu super!!!!!! gorąco polecam

ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zaleczyla kanałowo zęba synowi a za 2 miesiace poszedl do wyrwania.Mówiła na początku że szkoda wyrywać.odradzam...

Miła i kompetentna. szczegółowo odpowiadała na moje pytania, rozwiewała wątpliwości :)