Kinga Ślusarek

Miałem przyjemność trafić do Pani doktor dzięki poleceniu. Jest pod dużym wrażeniem. Jest profesjonalną bardzo sympatyczna osobą. Okazuje się że wizyta u dentysty może się dobrze kojarzyć:)

Okazuje się że wizyta u dentysty może się dobrze kojarzyć:)

Wyjątkowy lekarz- kompetencje polaczone z empatia i grzecznoscia w stosunku do pacjenta- to rzadkosc!

Po prostu genialna p. Doktor- fachowość, kompetencja, uprzejmość ,cierpliwość, empatia - cudowne podejście do pacjenta , przemiła o gołębim sercu Lekarz. W 100% godna polecenia..

Profesjonalność , empatia , wiedza ,uprzejmość cierpliwość no i fachowość - to cechy Pani Doktor . Polecam każdemu , strach znika po kilku sekundach .

Bardzo profesjonalna i miła Pani stomatolog - od 6 lat jestem Jej pacjentem i szczerze polecam. To co smutne to długie terminy wizyt :( - generalnie Super Dentystka

Od kilku lat leczę ząbki u Pani stomatolog i zawsze byłam bardzo zadowolona a ostatnio założyła mi też koronkę pełnoceramiczną, która jest rewelacyjna (nikt nie widzi różnicy między nią a moimi zębami, muszę pokazywać która to korona). polecam z całego serca!

Dzisiaj byłam u pani stomatolog. Nie jestem z Krakowa ale na pewno będę leczyć tu swoje ząbki. Jest po prostu świetna, kompetentna i wie co robi. Zawsze bałam się dentysty, dopiero w kwiecie wieku przełamałam swój strach. Siedziało mi się świetnie. Jutro też idę i wszystkie ząbki mam ok :)

Świetny fachowiec. Bardzo kompetentny i godny polecenia lekarz. Zawsze uzyskuję pełną informację dotyczącą leczenia i różnych jego sposobów. Panią Doktor cechuje wyjątkowa uprzejmość i cierpliwość. To co dla innych stomatologów stanowi problem, dla niej jest tylko sytuacją do rozwiązania.

Polecam z całego serca, niezwykle delikatna i kompetentna pani stomatolog.

Polecam z całego serca, niezwykle delikatna i kompetentna pani stomatolog.

Najcudowniejsza stomatolog w Krakowie! Wracałam do domu ogromnie szczęśliwa mogąc wreszcie szeroko uśmiechać się do mijanych ludzi. Niesłychanie kompetentna, przemiła. Piękny gabinet, nowoczesne narzędzia - naprawdę z całego serca polecam!