lekarz Kinga Stróżyńska-Jaroszyńska

Najlepszy Ginekolog u jakiego byłam. Pani Doktor jest bardzo uprzejma, przyjacielsko nastawiona. Badanie przeprowadza delikatnie i dokładnie. Wszystko po kolei tłumaczy, przeprowadza dokładny wywiad i podaje zalecenia. Według mnie najbardziej godna polecenia. Będę do niej wracać i w przyszłości na pewno poprowadzi moją ciążę.

Pani doktor jest super.najlepszy lekarz.polecam gorąco. Jest bardzo uprzejmą i sympatyczna osobą. Zawsze służy radą i o wszystkim można z nią pogadać

Co tu dużo pisać - po prostu świetny lekarz!! :) Bardzo polecam panią Doktor, ponieważ jest bardzo życzliwa, sympatyczna, zawsze pomocna. Jeśli wszyscy lekarze by byli tacy jak ona - to było by nam (pacjentom) dużo łatwiej.

Indywidualne podejście, uprzejmość i dyskutowanie możliwości postępowania to największe zalety Pani Doktor. Udziela pytań na wszelkie wątpliwości i proponuje wiele rozwiązań. Polecam, bardzo profesjonalny lekarz.

Udziela pytań na wszelkie wątpliwości i proponuje wiele rozwiązań.
Polecam, bardzo profesjonalny lekarz.

prowadziła moje obie ciąze i nie narzekam.Super kobietka i potrafi wesprzec na duchu.......Polecam,polecam,polecam