dr n. med. Kinga Więznowska-Mączyńska

Ginekolog, Położna, USG, USG ginekologiczne

Serdecznie polecam. Pani Doktor charakteryzuje się niezwykłą delikatnością, cierpliwością i spokojem. Przejawia życzliwe i empatyczne podejście do pacjentki. Dzięki niej udało mi się pokonać lęk przed badaniem. Bezboleśnie i w przyjaznych warunkach.

Po pierwszej wizycie byłam bardzo miłe zaskoczona miłą rozmową i rzeczowym wytłumaczenie problemu . A zaangażowanie pani dr. wyszło po za granicę Polski, skontaktowała się że mną co do datkowych badań, bardzo dziękuję. Bardzo polecam panią dr bo to lekarz któremu można zaufać. .

Polecam. Konkretna , rzeczowa, o wszystkich badaniach powie. Badania wykonywane dokładnie. Czas poświęcony na wizycie w sposób profesjonalny. Koszt wizyty w przystępnej cenie. Byłam bardzo zadowolona chodząc w ciąży do p. ginekolog. Każdy problem dogłębnie zbadany i podjeta pomoc.

Wreszcie trafiłam na lekarkę która jest kompetentna, wszystko tłumaczy, nie patrzy na zegarek i jest miła i życzliwa. Zdobyła moje zaufanie a podobno nie jestem "łatwa w obsłudze". I mam blisko do gabinetu, choć to jest trzeciorzędna kwestia... Alina, sekretarka.

Dzięki Pani dr Kindze Więznowskiej zrozumiałem problemy Żony i przez to nasze - w czasie ciąży. To trzecia ciąża, a dopiero ta lekarka szczegółowo i cierpliwie porozmawiała za mną jako ojcem i Mężem (pracuję w lab. w służbie zdrowia). Nasz dzień codzienny bardzo się poprawił i emocjonalnie i w sypialni też. Dziękujemy.

Była to moja pierwsza wizyta u takiej lekarki. Pomimo niedobrych emocji wspomnień z podstawówki, ciepła Pani Dr poradziła sobie ze mną. Pierwsza wizyta była tylko rozmowa, badanie na drugiej, po oswojeniu.Płaciłam tylko za jedną "dwuczęściową " wizytę. Uff! Odlękowiłam się wreszcie!!