lekarz Klaudia Krężel

Dermatolog

Bylam sprawdzić pieprzyki, gdybym sama nie wskazywała miejsc zostały by mi zbadane tylko te widoczne na plecach i rękach, zero zapytania o to vzy we włosach cos jest, nie chciala zobaczyc pod maską czy mam jakieś znamiona, nie odsuwała stanika, majtek, skarpetki tez sama musialam ściągnąć zeby pokazać ze jest coś na stopach. Ogólne wrażenie, że Pani doktor się nie chciało, na niektóre pieprzyki tylko z daleka zerknęła i prychnęła pod nosem ze to nie. Jak jej pokazywałam duże odstające o które ciagle zachaczam to wręcz mnie wyśmiała ze wolałabym usunąć i tylko powtarzała ze nie się nie dzieje. Nie polecam, szkoda czasu

Dermatolog bez podejscia do kobiet karmiących piersią. Lekarka powiedziala, ze karmienie dziecka powyzej dwoch lat nie przynosi żadnych korzysci, jest bezsensowne, że jest tylko odruchem dziecka niczym więcej. Dostałam rade ze mam odstawic dziecko od piersi i wtedy zrobic z sobą porzadek. Przykra jest niewiedza lekarza odnosnie korzysci plynących z długiego karmienia piersią.

nie dość ze Pani Doktor jest miła to jeszcze stawia Pani trafne diagnozy- których inni lekarze nie potrafili postawić ,do tego jeszcze Pani mnie wyleczyła mimo że męczyłam się wcześniej szukając pomocy u wielu lekarzy

Bardzo zyczliwa Pani Doktor, bardzo skutecznie leczy i trafnie ocenila moje dolegliwosci - nie tylko zlecila bardzo skuteczne leczenie ale tez odpowiednie badania . dziękuję z całego serca Pani Klaudio

Z całego serca polecam leczenie u Pani doktor . Już na pierwszej wizycie odpowiednio dobrała leki,które pomogły,objaśniła przebieg leczenia,odpowiedziała na wszystkie zadane pytania. Bardzo uprzejma i nieśpiesząca się do kolejnego pacjenta Pani Doktor. Polecam

Szkoda czasu i zdrowia na pisanie czegokolwiek oraz na wizytę u tej pseudo lekarki.

Doceniam przebieg i osiągnięte efekty leczenia trądziku różowatego przez panią dermatolog.Pełni uznania jest również lekarz u którego obecnie kontynuuję leczenie. 5 + i szacunek Pani Klaudio.

Mój tata leczył się u niej przez trzy miesiące.Zgłosił się do niej z rozległymi rumieniami ,ogólnym osłabieniem. NIE zleciła nawet wykonania podtawowych badań, takich jak morfologia. Stracił trzy miesiące na daremne leczenie (maści),które nic nie dawały.Okazało się ,że ta wysypka to objaw białaczki. Gdyby była kompetentna- mój tata nie byłby dzisiaj w tak bardzo poważnym stanie. NIE POLECAM !!!!!!!

wizyta nic mi nie dała, to było może 30 sekund w gabinecie, doktor tylko popatrzyła na mnie, przepisała mi mega drogą maść i koniec. Stanowczo nie!!!

Po zaaplikownaiu leku na wysypkę, wylądowałam na pogotowiu z poparzeniem!

Po zaaplikownaiu leku na wysypkę, wylądowałam na pogotowiu z poparzeniem!