lekarz Klaudiusz Czerniawski

Chirurg onkolog

Rzeczowy,kompetentny lekarz i bardzo dobry chirurg. Pomimo pozornego dystansu,dobrze rozumie pacjenta. Pomógł mi w bardzo dla mnie trudnej sytuacji, za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. Panie Doktorze jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.

Wspaniały ,człowiek,wspaniały lekarz-pasjonat o dużym serduszku Przy każdej wizycie traktuje mnie jak kompana do rozmowy Podpowiada co dalej możemy zrobić ,abym czuła się komfortowo,dziękuje za wszystko.Ania G

Uwaga na tego lekarza! U mojej mamy 4 lata temu wykryto raka piersi. Doktor usunął pierś po badaniach okazało się, że był mało złośliwy i nie trzeba nawet stosować chemioterapii ani naświetlań. Po ok 2 latach pan doktor "zrobił" mamie piękną protezę - owszem na plastyce się zna. Natomiast zbagatelizował objawy, które moja mama miała - bóle kręgosłupa. Zlecił kilka badań natomiast nic nie stwierdził. Po roku okazało się, że są to przeżuty do kości. Inni lekarze wyrażali zdziwienie, że na podstawie przeprowadzonych badań, że nie rozpoczęto leczenia przerzutów (ale nic złego na kolegę nie powiedzą). Za każdym razem pan doktor mówił, że nie ma co się przejmować. Nawet podobno się konsultował. Niemniej jednak było już za późno, gdy podjęto dalsze leczenie. Nowotwór przedostał się do szpiku. Cierpienie mojej mamy trwało rok. Teraz jej już nie ma z nami.
Nie piszę tego, że jestem rozżalona. Chcę przestrzec przed tym lekarzem. Zrobiłam wywiad środowiskowy - Pan doktor jako pierwszą specjalizację ma chirurg plastyk i zapewne na tym fantastycznie się zna i robi świetną robotę, ale jako onkolog po prostu nie powinien leczyć. Jest to jego druga specjalizacja od całkiem niedawna. Czytając opinie muszę się zgodzić, że jest troskliwy, bardzo uprzejmy, a pacjentki są zachwycone. Natomiast na onkologii to on dopiero uczy się, a materiał do badań zbiera na onkologii. Drogie pacjentki zapiszcie się na konsultacje do innego lekarza.

Taki sobie. Nie rozumiem tych pozytywnych komentarzy.

Taki sobie. Nie rozumiem tych pozytywnych komentarzy.

Cudowny człowiek, genialny lekarz. Miałam dużo szczęścia, że właśnie na niego trafiła. W tych trudnych chwilach spotkanie na swojej drodze właśnie takiego człowieka jest darem z niebios!!!Przy tym rewelacyjny chirurg - potwierdzam na własnej skórze

Niesamowity chirurg, taki z pasją, z błyskiem w oku "przy robocie";-) Justyna

Niesamowity chirurg, taki z pasją, z błyskiem w oku "przy robocie";-) Justyna

Pana dr Czerniawskiego poznałam w IO na warszawskim Ursynowie w miejscu, które każdemu pacjentowi onkologicznemu kojarzy się z cierpieniem. Mimo to spotkanie z tym specjalistą bardzo mi pomogło i dzięki jego opiece żyje. Teraz spotykamy się na badaniach kontrolnych już w Magodencie. Pan dr Czerniawski to wspaniały człowiek i specjalista. Polecam z całego serca. Panie Doktorze po stokroć dziękuję za wszystko.

Panie Doktorze po stokroć dziękuję za wszystko.

Panie Doktorze dziekuje. Swiadomosc, ze mam raka paralizuje, ale Pan ulatwil oswojenie sie z nim. Teraz juz po zabiegu, czekam co przyniosa wyniki, licze sie z ewentualnosciami jakie uslyszalam. Chyba dosc spokojnie do tego podchodze. Dziekuje, bardzo dziekuje.

Ja spotkałam się z uprzejmością,dużym zrozumieniem i dużą dozą cierpliwości w tłumaczeniu tajników i zagadnień mojej choroby.Każdej pacjentce życzę takiego lekarza w tej dla nas ciężkiej chorobie.

jestem pełna uznania dla P.dr Czerniawkiego.Jest lekarzem o wysokim morale i kulturze osobistej.Życzyła bym każdej pacjentce,żeby jeśli ma trafić do onkologa to właśnie do Niego.