lek. dent. Konrad Krszyna

Miałam usuwaną dolną 8 miesiąc temu. Pomimo ogormnego przerażenia po wysłuchaniu opowieści od znajomych - ząb usunięty beznobleśnie, bez komplikacji. Świetny fachowiec i zabieg przeprowadzony w miłej atmosferze :) POLECAM!

Bardzo sympatyczny, kulturalny lekarz, usunełam już u niego 3 ósemki. Wszystko sprawnie, bezbolesnie i w miłej atmosferze.

Świetny fachowiec. Wszystko dokładnie wytłumaczone a sam zabieg usunięcia zęba trwał zaledwie 5 minut. Zdecydowanie polecam.

Dzisiaj miałam usuwaną dolną ósemkę z dłutowaniem i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Kompetentny i rzetelny, dokładny nawet w najmniejszym calu lekarz. Do tego opanowany, dokładnie tłumaczył co się dzieje krok po kroku. Pomimo możliwych komplikacji związanych z umiejscowieniem nerwu wróciło mi całkowicie czucie. Polecam wszystkim!

Wspanialy lekarz. Przed przystapieniem do zabiegu usuniecia dwoch osemek, a byly to oddzielne wizyty wszystko spokojnie wytlumaczyl. Sam zabieg przebiegal bezbolesnie. Lekarz jest bardzo sympatyczny i uprzejmy. Pozytywne nastawienie do pacjenta, jego pytan i watpliwosci. Z nicym sie nie spieszy. Polecam serdecznie!

Wlasnie wyrwal mi 6 chyba bede u niego wyrywala zamiast leczyc mega stan zapalny a ja nic nie czulam a dlutowal wiercil i inne cuda robil.

Już dwie ósemki usunęłam u tego lekarza i jestem bardzo zadowolona. Z uśmiechem, sprawnie, bezboleśnie. Po wyrwaniu też nie boli. I jeszcze wszystko dokładnie wytłumaczone. Zdecydowanie polecam!

Miałam wyrywaną ósemkę! Bardzo się bałam, kiedy powiedziałam że boję się bólu, Pan Konrad mnie rozbawił i sprawił, że przestałam o tym myśleć. Dziś mija tydzień od wyrwania i zero bólu! Polecam!

Dziś mija tydzień od wyrwania i zero bólu!

Polecam!