lekarz Konrad Matysiak

Chirurg onkolog

dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji Pan doktor uratował mnie od śmierci głodowej.Dzis z pełnym uznaniem mogę polecić Pana doktora za jego zaanazowanie w pomoc ludziiom wyczerpnym z powodu niedozywienia

świetny lekarz bardzo oddany, moja mama była pacjentką w poradni żywienia pozajelitowego. Godny polecenia

Lekarz z powołania. Ogromnie się ciesze że trafiłem do Takiego specjalisty z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dr Konrad wyciągnął mnie z mojego przypadku który zagrażał mojemu życiu. Dzięki doktorowi Konradowi żyję tak jak kiedyś !!!

Wspaniały lekarz, wielki człowiek, urodził się żeby być lekarzem.Godny polecenia bo takich lekarzy trzeba polecać innym pacjentom. Naprawdę polecam z całego serca Pana Doktora bo jest doskonałym specjalistą z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Pacjent z Częstochowy wraz z córką.

Wszystkim chorym życzę takiego lekarza jak doktor Konrad :)

Wszystkim chorym życzę takiego lekarza jak doktor Konrad :)

Lekarz z powołania,szkoda że mało jest takich lekarzy.

Lekarz z powołania,szkoda że mało jest takich lekarzy.

Lekarz z powołania. Nic dodać nic ująć.

Lekarz z powołania. Nic dodać nic ująć.

wspaniały, wybitny, skromny,dbający o pacjenta doktor od półtora roku mam browiaka co miesiąc kontroluje mój stan zdrowia czuje się dobrze dzięki niemu żyję gdy doszło do zakażenia natychmiast zareagował

Bardzo kompetentny i oddany lekarz. Gotowy w każdym czasie (zawsze dostępny pod telefonem ) na poradę lekarską w przypadku nagłego pogorszenia stanu zdrowia. Moja Mama była karmiona dojelitowo i dość często stan układu trawiennego się pogarszał. Pan doktor zawsze skutecznie doradził co zrobić i jakie leki zastosować. Był dla nas bardzo otwarty i życzliwy. Z Jego strony czuło się duże poświęcenie dla pacjenta wraz z odpowiedzialnością. Jesteśmy Mu bardzo wdzięczne. Beata

Jesteśmy Mu bardzo wdzięczne.
Beata

Lekarz z powołania,decyzja o badaniu właściwym dla postawienia diagnozy natychmiastowa. Po badaniu i zdiagnozowaniu nowotworu,spokojna ,rzeczowa rozmowa.

nowotworu,spokojna ,rzeczowa rozmowa.