lekarz Konrad Śniegowski

Bardzo kompetentny,empatyczny,doskonały specjalista z prawdziwym poświęceniem dla pacjenta.Polecam gorąco wszystkim potrzebującym kompleksowej pomocy TEGO właśnie uśmiechniętego Pana doktora.

Cóż mogę jeszcze napisać .Potwierdzam komentarze powyżej . :) Życzę wszystkim aby wszyscy lekarze byli tacy .

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, takich lekarzy brakuje, uśmiechnięty, kompetentny a do tego z poczuciem humoru :) Jestem pacjentką dr. Śniegowskiego i polecam każdemu.

Świetny, wyrozumiały lekarz. Gdyby każdy taki był, służba zdrowia w Polsce była by bardzo doceniana. Kompetentny, wyrozumiały, zawsze uśmiechnięty i miły. :)

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz z dużą kulturą osobistą

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz z dużą kulturą osobistą

Sympatyczny Pan z wąsem. Uprzejmy, życzliwy, zaangażowany, kompetenty, cierpliwy, z poczuciem humoru. Lekarz uważnie wysłuchał opisu dolegliwości, zapoznał się z dostarczonymi wynikami. Następnie przeprowadził szczegółowe badania i postawił diagnozę. Dokładnie wytłumaczył na czym polega moja dolegliwość i jakie są zalecenia. Dodatkowo wytłumaczył co oznaczają opisy z przyniesionych badań. Lekarz godny polecenia!!!

Sympatyczny Pan z wąsem.
Uprzejmy, życzliwy, zaangażowany, kompetenty, cierpliwy, z poczuciem humoru.
Lekarz godny polecenia!!!

Bardzo miły młody lekarz, dużo czasu poświęca pacjentowi. Wszystko cierpliwie tłumaczy. Gorąco polecam.

Zdecydowanie polecam tego lekarza.fachowy,życzliwy,ludzki

Zdecydowanie polecam tego lekarza.fachowy,życzliwy,ludzki