lek. dent. Konrad Walerzak

Chirurg szczękowo twarzowy

Dowiedziałam się o dr-rze pocztą pantoflową; wśród moich znajomych ma dobrą opinie i u mnie od teraz też; może nie mam wielkiego rozeznania wśród dentystów ale mnie taki lekarz odpowiada; wie co robi i jest przekonywujący.

Polecam każdemu kto szuka dobrego chirurga. Co prawda za wizytę musiałam zapłacić ale usługa była wysokiej jakości wiec na pewno warto było.

Trochę mnie dziwi poprzednia opinia, szczególnie że doktora dobrze znam bo byłam przez niego operowana i uważam że to bardzo dobry chirurg, rozumiem że każdemu może przytrafić się gorszy dzień ale żeby wszystko zrobił nie tak jak trzeba to nie chce mi się w to wierzyć… Trochę to do niego niepodobne.

-złe rozpoznanie -lekceważenie objawów choroby - nie zwracanie uwagi na to,co mówi pacjent - zła diagnostyka - zbyt krótka wizyta i nie zapoznanie się z problemami pacjenta Za to niska nota.

-złe rozpoznanie
-lekceważenie objawów choroby
- nie zwracanie uwagi na to,co mówi pacjent
- zła diagnostyka
- zbyt krótka wizyta i nie zapoznanie się z problemami pacjenta
Za to niska nota.

Dr Walerzak robił mi implant zębowy, zabieg był błyskawiczny – trwał może z pół godziny, doktor powiercił chwilę w kości i włożył tam implant co wyglądał jak taka mała śrubka, szycie i zdjęcie obrotowe żeby sprawdzić czy implant jest dobrze zamocowany. Następnego dnia poszedłem już do pracy, nic mnie nie bolało nie musiałem nawet brać leku przeciwbólowego który mi przepisał. Za trzy miesiące będę miał już ząb. Polecam doktora bo ma dużą wprawę we wstawianiu implantów.

Wciąż poszukujesz "Chirurg szczękowo twarzowy Warszawa"?

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
Chirurgia plastyczna i odtwórcza dzieci i dorosłych
Kozia 9 m.16

Michał Jonasz