lek. dent. Konrad Zarod

Witam Wszystkich!

Nazywam się Konrad Zarod i jestem lekarzem dentystą.
Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2008 roku.

Od ...

Witam Wszystkich!

Nazywam się Konrad Zarod i jestem lekarzem dentystą.
Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2008 roku.

Od roku 2014 mam przyjemność prowadzić swój własny gabinet stomatologiczny: Alchemię Uśmiechu.
Gabinet mieści się na Mokotowie w Warszawie, w niedalekiej odległości od stacji metra Pole Mokotowskie.
Zapraszam do umówienia się na wizytę kontrolną.

W codziennej praktyce zajmuję się endodoncją, stomatologią zachowawczą i protetyką.
Wszystkie zabiegi staram się wykonywać pod mikroskopem, co zwiększa ich skuteczność.

W wolnej chwili, zapraszam do odwiedzenia tworzonego przeze mnie profilu na Facebooku "Lek. dent. Konrad Zarod".

Zapraszam:
Gabinet Stomatologiczny
Alchemia Uśmiechu
ul. Bruna 9
Warszawa , Mokotów.

Wspaniały człowiek i lekarz! Doktor przeprowadził u mnie bardzo długie leczenie. Były i plomby i kanałówki i korony -wszystko sprawuje się idealnie. Jestem już ponad cztery lata po leczeniu i teraz mi strasznie głupio jak przychodzę tylko na wizyty kontrolne. Bardzo dziękuję Doktorze za pomoc! :)

Bardzo kompetentny lekarz. Całe leczenie przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze. :) Polecam z całego serca!

Jestem mile zaskoczony. Już na pierwszej wizycie doktor zrobił mi zdjęcia cyfrowe moich zębów. Na tej podstawie dokładnie opisywał co dzieje się w mojej buzi. Na kolejnej wizycie dostałem plan leczenia. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze. Super, polecam :)

Moje leczenie kanałowe zęba odbyło się bez bólu. Bardzo profesjonalne podejście do zabiegu. Polecam. Lekarz godny zaufania.

Na wizytę do doktora trafiłam z bólem zęba. Okazało się, ze wymaga on ponownego leczenia kanałowego ze względu na stan zapalny. Cały zabieg był bezbolesny, a doktor pracował pod mikroskopem. Jestem bardzo zadowolona.

Dr Zarod kompleksowo wyleczył mi wszystkie zęby. Każde znieczulenie przy zabiegu podawał bezboleśnie. Patrząc na zęby nie umiem odróżnić, w których są plomby. Wszystko jest idealnie dobrane ! Polecam

Bardzo polecam! Doktor uratowal mi zeby. Skierowany bylem do Doktora na leczenie pod mikroskopem przez mojego dentyste. Bylo trzeba oczyscic kanaly w szostce i siodemce. Wizyta choc dluga zakonczyla sie pelnym sukcesem. Po roku zeby nie bola i wszystko jest ok.

Naprawdę swietny fachowiec! Mimo młodego wyglądu ma ogromne doswiadczenie :) wszystko mi wytłumaczył i przedstawił plan leczenia krok po kroku (wow! spotkałam się z tym pierwszy raz), tak więc pierwszy raz dokładnie wiedziałam, co będę miała robione i ile za to zapłacę :) jestem już po leczeniu kanałowym i dwóch plombach, jest super :) dzięki Panie dr! :)

Pierwszy raz spotkałam się z tym żeby Dentysta przestawił mi plan leczenie. Pokazał wszytko na zdjęciach i wytłumaczył. Jestem bardzo zadowolona.

U pana Konrada zjawiłam się z kilkoma niedoleczonymi zębami, które "odezwały się" dopiero po latach. Po raz pierwszy dentysta wytłumaczył mi dokładnie, jaki jest problem i jak będzie wyglądać moje leczenie. Ujął mnie przede wszystkim pełny profesjonalizm i spokój. Leczenie endodontyczne, które pamiętam jako okropnie długą wizytę, tutaj przebiegło sprawnie. Pan Konrad pracuje szybko, ale z pełną uwagą i spokojem. Będąc jego pacjentką czuję pewność, że leczenie będzie dokładne i nie będzie trzeba nic naprawiać. Opanowany lekarz bardzo podnosi komfort psychiczny pacjenta, dlatego zostałam stałą pacjentką i polecam wszystkim, którym zależy na wysokiej jakości leczenia.