dr n. med. Konstantinos Tsirigotis

Psycholog, Psychoterapeuta

Dr to ekspert w swojej dziedzinie,przemiły i otwarty jako człowiek.To wspaniały człowiek i skuteczny psychoterapeuta,umie stworzyć atmosferę bezpieczeństwa i zaufania, pomaga się odblokować.Rozumie życie i problemy ludzi. Świetnie współpracuje z pacjentem wie i rozumie o czym pacjent mówi bo umie słuchać. Teraz po terapii u doktora lepiej sobie radzę z problemami i ze stresem.Co równie ważne, żadnego czekania w kolejce, wizyty umówione na konkretną godzinę, świetny kontakt.Zdecydowanie polecam doktora jako doświadczonego i skutecznego psychoterapeutę.

Moja sytuacja zdrowotna, życiowa i rodzinna była gorzej niż kiepska.Doktor pomógł spojrzeć na wszystko z innej perspektywy co nie było łatwe a momentami nawet było bolesne.Ale nie było innego wyjścia. Przy jego wsparciu znaleźliśmy źródło problemów i zaczęliśmy wszystko układań na właściwych torach.Wychodzę na prostą.Doktor normalnie „zaraża” optymizmem,siłą i nadzieją.Serdecznie polecam.

Nie wiem jak to ująć, ale to działa. Sprawy które wydawały się nie do przejścia teraz wydają się dużo łatwiejsze.Jestem w stanie samodzielnie poukładać swoje sprawy życiowe mimo silnych emocji,które mną targały.teraz radzę sobie z nimi nieźle.Może nie było łatwo,ale było warto skorzystać z pomocy doktora.Polecam mocno.

Witam wszystkich. Moje samopoczucie było fatalne od dłuższego czasu i jeszcze bardziej pogarszały je dolegliwości fizyczne.Dopiero w pracy z doktorem stało się dla mnie jasne że wynikało to z poczucia osaczenia i bezradności spowodowane różnymi nieprzyjemnymi zdarzeniami które mnie spotykały od jakiegoś czasu.W trakcie terapii sprawy stawały się coraz jaśniejsze a moje siły powracały tak,że mogę powiedzieć że jestem w stanie stawić czoło wielu problemom a dolegliwości ustąpiły.Ogromnie się cieszę i daję najwyższą cenę.

Dzień dobry. Psychoterapia już dawno skończona u doktora. Był mi potrzebny czas żeby upewnić się czy jego pomoc była nie tylko skuteczna, ale i trwała. I rzeczywiście mimo upływu czasu i różnych wydarzeń i sytuacji życiowych nadal trzymam się nieźle i radzę sobie z codziennymi sprawami i poważniejszymi problemami. Dawniej do ludzi nie można było wychodzić, nic nie można było robić. Dopiero udział w tej terapii mnie wyprowadził z tego. Obawy, paraliżujący lęk, koszmary poszły precz i nie wracają.Żyję pełnią życia. Polecam.Najwyższa ocena i wielkie dzięki.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Wieluń"?

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro
98-300 Wieluń
Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wrocław
Ul. Świdnicka 39, II piętro
50-439 Wrocław
Stowarzyszenie Psychoedukacji i Terapii “Evolutio”
ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław