Krasimira Kurnicka-Czarijska

Nigdy w życiu nie spotkałam tak skrupulatnego i profesjonalnego lekarza stomatologa jak Pani Doktor. Wyleczyłam sporo zębów 3 lata temu- obecnie znów powracam do Pani Doktor z prośbą o przegląd -bez żadnego stresu i w przekonaniu że jestem w najlepszych rękach. Polecam bardzo.

Polecam bardzo.

Super lekarz z super podejściem do pacjenta !!! Cierpliwie odpowiada na każde zadane pytanie, w przeciwieństwie do kolegów po fachu.

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą, mogę ją polecić z całym sercem. Jest osobą bardzo dokładna i skrupulatna. Bardzo miła i z cierpliwym podejściem do pacjenta. Leczymy się u niej całą rodziną od kilku lat!

Leczę u Pani Doktor się o 15 lat z przerwami.Wspaniały lekarz.Jestem zadowolona z kazdej wizyty.Polecam

Pani specjalizuje się w leczeniu kanałowym, jestem zadowolony. Optymalna cena, dobra jakość usług.

nie tylko wspaniały stomatolog ale również wspaniały człowiek!!!

nie tylko wspaniały stomatolog ale również wspaniały człowiek!!!