Krystian Szadkowski

Chirurg ogólny, Internista

1,8
1,8

Nigdy już... Lekarz nieprzyjemny arogancki nie poświęca uwagi choremu sugeruje insynuacje.... Fakt nikt do niego nie chce chodzić ale jak ma pacjenta to może szacunek..

Dobry lekarz. Bardzo dokładnie mnie zbadał. Wszystko wytłumaczył. Skierował na badania. Mam poważny problem z żołądkiem więc tak mi dobrał leki żebym mógł je przyjmować bez problemu. Polecam.

Okropny lekarz! Nie uprzejmy. Traktujący pacjenta jak hipohondryka.. Nie delikatny w badaniu i olewczy. Ze szpitala wychodzę zawsze z płaczem Nie polecam!!!

Nie polecam!!!

doktor ten chyba nie pamięta przysięgi Hipokratesa. szkoda że nie można dać mu 0 bo takie ma podejscie do pacjenta

Bardzo nieuprzejmy lekarz, z niezrozumiałą pretensją odnosił się do mnie, podnosząc głos. Miał w zasadzie pretensje, że nie wiem jak powinnam być leczona, zostałam potraktowana jak uczennica w szkole podstawowej. Nie wytłumaczył nawet metody leczenia, musiałam sama dopytać. Na pewno więcej nie skorzystam z "porady" tego "lekarza".

Niesympatyczny. Nie wytłumaczył co powinniśmy robić w domu. Jego praca polegała na wypisaniu skierowania do innego lekarza. Mimo, iż nie miał czekających pacjentów i mógł poświęcić więcej czasu nie uczynił tego. Mam wrażenie, że to bardzo zarozumiały człowiek.

Jak już ktoś wczesniej wspomniał pan doktor jest bardzo nieprzyjemny, ma pretensję do pacjenta, że w ogóle się pojawił. Nie polecam nikomu

Bardzo dobry lekarz, po kilku wizytach u innych lekarzy dopiero doktor Szadkowski prawidłowo mnie zdiagnozował. Dzięki jego trafnej diagnozie żyję. Bardzo dobry lekarz. Polecam

Idąc z zapaleniem oskrzeli do doktora Szadkowskiego usłyszałam, że mam zapalenie gardła - totalna bzdura, którą potwierdził dzień później NORMALNY lekarz ponieważ nie bolało mnie gardło w ogóle i nic nie wskazywało na jakikolwiek stan zapalny. Na prośbę o skierowanie na RTG roztrzaskanego kolana odmówił, twierdząc, że to w mojej gestii jest zrobienie usg kolana na mój własny koszt (80zł) najlepiej u jego kolegi. Nie polecam nikomu. Niekompetencja i na dodatek napędza kolegom klientów. Tak się nie robi.

nie polecam a zdecydowanie odradzam, nieuprzejmy niemiły, z pretensją po co przyszedł pacjent.

nie polecam a zdecydowanie odradzam,
nieuprzejmy niemiły, z pretensją po co przyszedł pacjent.