lekarz Krystyn Kaczor

Nie polecam tego lekarza, chodziłam do niego w drugiej ciąży, mówiłam że jestem w ciąży (bo okres mi się spoźniał i test ciążowy zrobiłam) zrobił mi usg i stwierdził że ciąży nie ma a po tygodniu nagle byłam w 8 tyg ciąży, ponadto pracowałam fizycznie na 3 zmiany i prosiłam o L4 a on stwierdził że ciąża to nie choroba to mogę pracować na 3 zmiany, mówiłam że nie mogę pracować bo duże ciężkie skrzynie trzeba nosić a on na to " za 70 zł mogę się przejść z L4 do ZUSu" I co najlepsze za cytologię z własnej kieszeni zapłacił tak mi powiedział i nie wpisał wyników w kartę ciąży a cytologi nie miałam robionej od paru lat tak że w ciąży na NFZ mogłam zrobić, po trzeciej wizycie powiedziałam mu w twarz co o nim myśle trzasnęłam drzwiami od jego gabinetu i zmieniłam lekarza bo dla mnie to nie lekarz!!!

Wspanialy lekarz, byly ordynator, o duzym doswiadczeniu, wykonuje na miejscu USG, cytologie pobierabadania , leczy i rozmawia z pacjentka, co nie czynia inni. POLECAM,

Zdecydowanie polecam wszystkim paniom pana doktora. Jest naprawdę wspaniałym lekarzem. Bardzo uprzejmy i posiada dużą wiedzę. Fajnie mi się z nim rozmawiało. Wszystko wytłumaczył jak należy i można go pytać o wszystko, a nawet trzeba. Sam pan doktor tak powiedział. Jestem bardzo zadowolona!!!

Warto jechać do niego do os. Zdrowia do chłopiec rejestracja 509 261 765 polecam

W ubiegłym roku badałam się u doktora Krystyna Kaczora, byłam niesamowicie zaskoczona kompetencją, zainteresowaniem z jego strony moimi przypadłościami, zrobił mi wyklad 30 minutowy na temat dolegliwości jakie miewałam, zlecił kompleksowe badania. Niesamowicie szczegółowy. Posiada bardzo dobry sprzęt do badań i wszystko na miejscu. Jutro wybieram się ponownie na badania. POLECAM !

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Jarosław"?

Janusz Wrótniak

gabinet połozniczo-ginekologiczno i endykrynologi ginekologicznej
ul,Słowackiego 30

3-go Maja 70
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kormed" Jacek Korzeniowski
Kościuszki 141/7
37-600 Lubaczów
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów