lek. dent. Krystyna Augustyniak

Pani doktor jest niezwkle serdeczna, rzetelna i jest poprostu wspaniałą, inteligentną osobą, u której nie tylko moną wyleczyć ząb, ale z którą można pogadać o życiu;)_ (choć jak to bywa u dentysty ona więcej mówi;)))

Niesamowicie szczera, kompetentna i profesjonalna Dentystka. Trafiłem do niej z polecenia. Bardzo ją polubiłem :-) i lubię do tej pory.

Pani dr.jest lekarzem kochajacym swój zawód ,polecił mi ja znajomy a ja polecam wszystkim bo jest barrrdzo profesjonalna.

najlepszy stomatolog!! od 15 lat chodze do niej, teraz już z dziecmi :) polecam!!!

Po raz pierwszy do Pani doktor zaprowadziła mnie mama kiedy miałam 10lat. Teraz mam 30lat i leczę zęby tylko u Pani doktor.

Nie znam lepszego lekarza, z całą rodziną od lat leczymy się u pani doktor.

Nie znam lepszego lekarza, z całą rodziną od lat leczymy się u pani doktor.

mialam usuwanie kamienia nazębnego i lakowanie zebow, od lat lecze sie u tego dentysty i nie mam powazniejszych problemow z zebami! regularne przeglady to podstawa!