lekarz Krystyna Augustyniak

2,7
2,7
2,6
2,6

Jedna gwiazdka, niestety nie da się żadnej. Pani doktor traktuje potencjalnych pacjentów jak towar, którym, cytuję, 'nie jest zainteresowana'. Brak jakichkolwiek empatii czy człowieczeństwa. Omijać szerokim łukiem.

Wizyta u tej Pani w gabinecie prywatnym to jedno wielkie nieporozumienie,strata pieniędzy i czasu.Omijać szerokim łukiem !!!!!

Nie polecam nikomu kto chce leczyc sie u tej Pani na bolerioze , bez popatrzenia na wynik badan stwierdza ze to nic nie warte badnia I po co lekarz dawal antybiotyk.. totalne dno , wysyla odrazu do szpitala na pobranie plynu mozgowo rdzeniowego stwierdzajac ze chce udowodnic ze nic mi nie dolega arogancka postawa I totalne olewajace traktowanie NIGDY WIECEJ

Stanowczo odradzam , po wizycie nie mogłam dojść do siebie , takiego chamstwa ignorancji nie doznałam nigdy wcześniej. Nadmienię ,że sama jestem lekarzem innej specjalności i nigdy tak nie potratowałabym swojego pacjenta jak Pani Augustyniak . Unikać stanowczo unikać takich lekarzy .

Rewelacyjny lekarz. Pani doktor bardzo mi pomogła. Bardzo kompetentna i godna zaufania. Polecam z całego serca.

Rewelacyjny lekarz.
Pani doktor bardzo mi pomogła. Bardzo kompetentna i godna zaufania.
Polecam z całego serca.

Chyba najgorsza z lekarzy na jaka trafiłem przy chorobie mojej mamy o 12 w nocy powiedziała zebym ja zabieral z powrotem na drugi dzień mnie przepraszala na jej oddziale zarazila się innom bakteriom .

Ta Pani nie ma zielonego pojęcia o leczeniu boreliozy. Wali sterydy równo gdzie wszędzie wiadomo, że sterydy pogłębiają chorobę. Wszystko generalizuje. Leżałem 40 dni by powiedziała, że nic mi nie jest. 30 dni z okropnym bólem głowy który był nie do wytrzymania. Ta kobieta to samo zło

Wszystkim odradzam, chamskie lekceważące podejście do pacjenta i rodziny. Wielkie nieporozumienie jeśli chodzi o kompetencje!!! Dno. Rozmawiałam z współpracującą z nią lekarką i ma te samą opinię. Nigdy więcej do takiej KONOWEŁKI.

Nie wiem co mogę napisać, aby odradzić jakikolwiek kontakt z tą Panią. Bliska mi osoba trafiła tam w stanie wegetacji Pani doktor nawrzeszczała na nas, że nie wie na co i po co przychodzimy (mieliśmy skierowanie z SOR). 10 lat temu zdiagnozowano borelioze ale wg tej Pani wszyscy są psychicznie chorzy. Widząc przez 2 minuty nieprzytomną osobę można wyciągnąć takie wnioski? Psychiatra nie stwierdziła żadnych zaburzeń był zdziwiony Pani Augustyniak zaleceniami. Nie miła, apodyktyczna wszystkich traktująca z góry. Odradzam rękami i nogami!

Najbardziej kompetentny lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Pani doktor holistycznie podeszła do moich dolegliwości. Zleciła badania, które innym lekarzom nie wpadły do głowy. Bardzo miła, uprzejma osoba. Tłumaczy zrozumiałym dla pacjenta językiem. Wiem, że jeśli będę miała problem ze zdrowiem Pani doktor będzie pierwszym lekarzem do którego się zwrócę o pomoc. Dziękuję Pani doktor. Bożena , wdzięczna pacjentka.

Bożena , wdzięczna pacjentka.