lekarz Krystyna Bielska

Ginekolog położnik, Cytolog

Cudowny lekarz a przedewszystkim człowiek z duszą na ramieniu. Kochana Pani Krystyna prowadziła mi ciążę oraz moim koleżanką - wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone. Wspaniałe podejście konkretne. Do Pani Doctor jeżdzę od 10 lat, wcześniej wyleczyła mi problem z ciagłymi grzybicami - zaden lekarz mnie nie wyleczył a chodziłam do znanych lekarzy lecz Pani doctor zdiagnozowala nadżerkę i w ciagu 2 miesięcy byłam zdrowa gdzie latami jezdzialm do roznych specjalistow . POLECAM !!!! I serdecznie pozdrawiam Panią Krystynę! ;-)

lekarz godny polecenia podchodzi do pacjenta profesjonalnie

lekarz godny polecenia podchodzi do pacjenta profesjonalnie

Pani doktor jest bardzo konkretna,zleca dużo badań i poświęca dużo czasu pacjentowi.Przepisuje tez tańsze leki.Prowadzi aktualnie moją ciąże-byłam u kilku innych lekarzy i na razie zostaje przy niej!

to jest moja ukochana lekarka! chodzę do niej i tylko do niej od wielu lat. Jej podejście, zachowanie działają na mnie uspokajająco, badania nigdy nie są bolesne. Pani doktor dba i opiekuje się pacjentką. Tak jak ktoś napisał, bez tjutiania i bawienia się, rzeczowo konkretnie. Uwielbiam Ją!!!

Pani dr nigdy nie byla na czas. Kazda wizyta zaczynala sie od opisania od samego poczatku przebiegu ciazy, a przed porodem pytanie dlaczego zleca ciecie cesarskie bylo po prostu nie na miejscu,bo sama przeciez nie zlecalam sobie takiej metody porodu,jedyne co sie wiecej dowiedzialam to ze czekamy do 37tyg czy sie odwroci i jak duze jest dziecko,bo wg niej mialo byc wielkie. Wg mnie po to lekarz ma karte pacjentki,zeby chociaz ja przejrzec przed, a nie co wizyte od poczatku opisywanie. Jedyne co przemawia na plus to,ze odpowiadala konkretnie na moje pytania,choc nie wyjasnila nic na temat znieczulenia zewnatrzoponowego tylko,ze dowiem sie wszystkiego na szkole rodzenia, lekarz powinien cos wiecej na ten temat powiedziec a nie cos takiego,zwlaszcza ze chodzilo mi o jej nastawienie do takiej metody. Niestety na ostatnia wizyte sie nie ddoczekalam,bo dziecko sie pospieszylo i wody wczesniej odeszly,a dziecko wcale nie bylo kolosem bo nawet 3 kg nie wazylo tylko 2,7 ,wiec sprzet tez nie najlepszy skoro mialo byc kolosem. Wizyty byly na Flieglera,wiec moze na Witosa sprzet miala lepszy. Ogolnie P. dr dosc oziebla, nieprzystepna, badania w jej wykonaniu dosc bolesne, zawsze byla malo delikatna.

bardzo dobra i miła lekarka,nie będę się tu rozpisywała,powiem krótko ja leczę się u niej od 11 lat,międzi czasie byłam na wizytach u róznych lekarzy ginekologów ,natomiast ta lekarka jest zdecydowanie najlepsza,polecam i wiem co mówię.dodam że jestem po dwócha porodach które ona prowadziła.jestem zadowolona.

Lekarka ta za nic ma czas pacjenta, a na domiar złego próbuje pacjentowi wciskać jakieś bajki. Chciałam zrobić usg ciąży prywatnie w gabinecie, w którym ta Pani przyjmuje, w tym celu najpierw odwiedziłam stronę internetową przychodni, następnie zadzwoniłam, aby dowiedzieć się szczegółów, a kiedy przyszłąm do poradnie jeszcze się upewniłam, czy rzeczywiście zrobią mi usg. Uzyskawszy pozytywną odpowiedź położnej poczekałam sobie ok. 30 w poczekalni do rejestracji, następnie kolejne 30 min. w rejestracji ( nie wiem po co na jedno prywatne usg od razu zakładać kartotekę...), a kiedy już miałam wchodzić do gabinetu, lekarka stwierdziła, że nie mają odpowiedniej aparatury do wykonania tego badania... Chodziło mi najnormalniejsze w świecie usg na koniec ciąży, a ona mi mówi, że nie jest w stanie sprawdzić, czy dzidzia rozwija się prawidłowo, ile waży i mirzy, czy ilość wód płodowych jest prawidłowa, itp. To ja się pytam, co to ich usg jest w stanie stwierdzić? Czy mam brzuchu dzidziusia, czy może połknęłam balon???? Na dodatek "PAni Doktor" stwierdziła, że w ciąży robi się max 3 usg (!!! żart???), bo pediatrzy się później skarżą jeśli wykonuje się te badania częściej!?!? To moja druga ciąża (34 tydzień) i jakoś przy pierwszym dziecku pediatra ani razu nie zapytała mnie (a naprawdę często ją z dzieckiem odwiedzałam w pierwszym roku) ile razy miałam w ciąży usg...
Z poradni wyszłam wściekła i zmęczona. A pani dr nie raczyła nawet przeprosić za to, że straciłam tyle czasu na daremno, mimo iż wcześniej dzwoniłam. Zamiast tego, próbowała wciskać mi jakieś kity!!

Pani doktor jest osobą bardzo uprzejmą. Podczas każdej wizyty (co pół roku) robi badanie USG dopochwowe, badanie piersi.

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Konkretnie i rzeczowo bez niuniania i tjutjania i trzymania za rączkę oraz pląsów nad pacjentką. Wszystkie badania zrobione łącznie ze zbadaniem piersi i cytologią. POLECAM!

NIE POLECAM TEGO LEKARZA. PRZY PIERWSZEJ WIZYCIE W MOJEJ POCZATKOWEJ CIAZY NIE ZAPYTAŁA O GR KRWI MOJA I PARTNERA A NI NIE DAŁA ZLECENIA NA ZROBIENIE BADAŃ KRWI. ZAPYTANA KIEDY MAM SIE SPODZIEWAĆ ROZWIAZANIA - POWIEDZIAŁA 31.04... A PRZECIEZ TAKIEGO DNIA NIE MA... ZDECYDOWANIA ZA MAŁO ZAANGAZOWANA JAK NA LEKARZA

ZDECYDOWANIA ZA MAŁO ZAANGAZOWANA JAK NA LEKARZA