Krystyna Bijak

Internista, Nefrolog

Byłem w tym gabinecie kilka razy i nigdy sie nie zawiodlem, mialem problemy z układem moczowym. polecam pania doktor innym i pozdrawiam.

U Pani dr Krystyny leczę się od bardzo wielu lat -Pani dr jest wyjątkowa - zawsze uśmiechnięta, dowcipna, profesjonalna - swoim optymizmem i pogodą ducha zaraża innych a i wizyta jest mniej stresująca. Goraco polecam. Jadwiga

każda obecność w gabinecie to przede wszystkim uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji dotyczących bieżącego stanu leczenia itp. Polecam każdemu komu zależy na najcenniejszym zdrowiu. Polecam gorąco doktor Krystynę.

dr Bijak jest LUDZKA i nie patrzy tylko na kasę !!!..., dla niej liczy się dobro pacjenta. SUPER SPECJALISTKA!!!!!

To jest doskonale wykształcony lekarz przeurocza pani, bardzo błyskotliwa, uwielbiam ją bo skutecznie mnie leczy, bardzo solidna. A wcześniej nie chciał nikt mi pomóc bo lekarze uważali że nic mi nie ejst. Po prostu się nie znali

Wciąż poszukujesz "Internista Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2

Rafał Kleczyk

Internista
Gabinet lekarski

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna
Al. Kasztanowa 3
Wrocław

NZOZ "VITA" Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów i Stomatologów Przychodnia Ogólnolekarska
ulica Oławska 15
None