Krystyna Bijak

Internista, Nefrolog

Byłem w tym gabinecie kilka razy i nigdy sie nie zawiodlem, mialem problemy z układem moczowym. polecam pania doktor innym i pozdrawiam.

U Pani dr Krystyny leczę się od bardzo wielu lat -Pani dr jest wyjątkowa - zawsze uśmiechnięta, dowcipna, profesjonalna - swoim optymizmem i pogodą ducha zaraża innych a i wizyta jest mniej stresująca. Goraco polecam. Jadwiga

każda obecność w gabinecie to przede wszystkim uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji dotyczących bieżącego stanu leczenia itp. Polecam każdemu komu zależy na najcenniejszym zdrowiu. Polecam gorąco doktor Krystynę.

dr Bijak jest LUDZKA i nie patrzy tylko na kasę !!!..., dla niej liczy się dobro pacjenta. SUPER SPECJALISTKA!!!!!

To jest doskonale wykształcony lekarz przeurocza pani, bardzo błyskotliwa, uwielbiam ją bo skutecznie mnie leczy, bardzo solidna. A wcześniej nie chciał nikt mi pomóc bo lekarze uważali że nic mi nie ejst. Po prostu się nie znali

jestem zdrowa a to wszystko dzięki Niej. Jestem bardzo wdzięczna pani Doktor i szczęśliwa, że skończył się mój koszmar związany z chorobą pęcherza. Polecam JĄ jako godnego uwagi specjalistę i wysokiej klasy nefrologa !!!

Pani doktor Myszka-Bijak zaskoczyla mnie otwartością i wyjątkowym podejściem do pacjenta. Jest super miła, kompetentna, wizyta trwa bardzo długo, Pani doktor wypytuje dosłownie o wszystko. Nareszcie wiem za co płacę!

Najlepszy lekarz, u jakiego miałam okazję się leczyć. Miła, kontaktowa, angażuje się bez reszty w sprawy pacjenta. Budzi duże zaufanie i według mnie jest lekarzem z powołania. Serdecznie dziękuję.

polecam panią doktor,poświeca bardzo dużo czasu pacjentowi i umie słuchac.jestem bardzo zadowolona. byłam i polecam z czystym sumieniem

Zanim udałam się do Pani doktor przejrzałam fora i czytałam wiele opinii o niej. Opinie pacjentów były najlepszym świadectwem tego jak dobrym jest Nefrologiem. Ja jestem kolejnym przykładem tego że można pomóc i wyleczyć! Warto spróbować i zaufać. Polecam!!!