lek. dent. Krystyna Biskup-Dębska

Ortodonta

Od zawsze miałem krzywe uzębienie. Udałem asie do pani doktor w celu założenia aparatu stałego. Wszystko zostało mi rzeczowo i dokładnie wytłumaczone. Uzyskałem wszelkie interesujące mnie informacje. Wszystko wygląda elegancko, a ja jestem w pełni usatysfakcjonowany z wyglądu mojego uzębienia. Zęby są proste a dzięki noszeniu wkładki po zdjęciu aparatu efekt się utrwalił. Ujmuje mnie serdeczność i bardzo dokładne informacje uzyskane, gdy zadawałem pytania, a jestem gadatliwy. Teraz p. doktor wykonuje aparat mojej córce i znów wszystko jest ok.

Miałam wybitą jedynkę w wypadku. Pani doktor tak ustawiła zęby że wogóle nie widać jakiegoś uszerbku w moim uzębieniu. Robota perfect.

Chodzę z dzieckiem od pół roku, ale nie wiem nic więcej, poza tym co wiedziałam na początku wizyt. Czas poświęcony pacjentowi w gabinecie - ok. 2 min. Być może to standard w publicznej służbie zdrowia? szkoda

szkoda

Miła kobieta, ale nie zna się na ortodoncji.

Miła kobieta, ale nie zna się na ortodoncji.