lekarz Krystyna Boroń

Jak najdalej od tej Pani. Wizyty przebiegają w niemiłej atmosferze, pani doktor nie zna najnowszych wytycznych m.in. w zakresie rozszerzenia diety czy karmienia piersią. Zakaz wychodzenia z domu przy katarze i straszenie antybiotykiem jeżeli się ten zakaz złamie. Brak podejścia do dziecka.

Nie polecam tej lekarki. Szczególnie w kontakcie z niemowlakiem. 1. Pomimo braku zgody i tłumaczenia powodu tej decyzji na wizycie szczepiennej, Pani doktor odciągnęła synowi napletek do tego stopnia, że skóra pękła i lała się krew, dziecko zaczęło od razu płakać z bólu. Zgodnie z najnowszymi wytycznymi nie wykonuje się takich procedur minimum do 2 roku życia chłopców. Kompletny brak aktualnej wiedzy medycznej. 2. Pani doktor brakuje również aktualnej elementarnej wiedzy w zakresie rozszerzania diety niemowląt! Twierdzi, że dziecku jedzenie trzeba podawać nawet jeśli go nie chce... Niech każdy rodzic czytający tą opinię wyciągnie wniosek z naszej bolesnej wizyty.

Wiedza, doświadczenie i przede wszystkim miłe usposobienie Pani doktor to główne zalety. Godna polecenia pod każdym względem. Moja córeczka jest pod opieka Pani doktor od urodzenia i nie wyobrażam sobie lepszego specjalisty. Zawsze poświęcam nam mnóstwo czasu i wszystko dokładnie tłumaczy :-)

Lekarz wprowadziła w błąd i źle oceniła przyczynę. Wizyty kończyły się na ważeniu i mierzeniu dziecka oraz wypisywaniu recept.

bardzo dobre metody leczenia dziecko zostało wyleczone jestesmy zadowoleni

bardzo dobre metody leczenia dziecko zostało wyleczone jestesmy zadowoleni

Lekarz który leczy antybiotykami bo jest taka konieczność a nie na wszelki wypadek

BARDZO DOBRY LEKARZ:)DO POLECENIA,JEŚLI BY JEJ NIE ZALERZAŁO NA DOBRU DZIECI TO WIZYTA TRWAŁA BY NA CZAS A ONA POŚWIĘCA TYLE CZASU PACJENTOWI ILE TRZEBA..,A NIE TAK JAK W OŚRODKU ZDROWIA:|..!MOJE DZIECIACZKI SZYBKO ZDROWIEJĄ ZAWSZE DOBRZE DOBRANE LEKI I NIE KONIECZNIE FASZERUJE ANTYBIOTYKAMI..A TO CENNA UWAGA!!!SUPER POLECAM

Bardzo kompetentna i miło usposobiona osoba. Bardzo dobre podejście do dziecka i wyrozumiałość do rodziców :) Zdecydowanie świetny lekarz!!

Zdecydowanie świetny lekarz!!

W okolicy to chyba najlepszy z możliwych lekarz do polecenia

W okolicy to chyba najlepszy z możliwych lekarz do polecenia

Na początkowych wizytach nie miałam do niej żadnych zastrzeżeń, jednak z biegiem czasu zbyt nonszalancko stawia diagnozę, która w efekcie okazuje się nie trafna. Jednym słowem funduje rodzicom niepotrzebne stresy. Jej dewiza to szczepienia na wszelkie możliwe choroby. NIE POLECAM.