lekarz Krystyna Costa

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Kika lat temu Pani doktor zoperowała mi guzka, potem mojej żonie "coś" przy kolanie - inaczej nie mogę określić - pełen profesjonalizm, bez zbędnych ceregieli, gadania itd, już od początku Pani doktor wzbudza zaufanie i chyba o to chodzi. Dziękuję i pozdrawiam.

W czasach trudnych trudno o dobrych ludzi. Tym bardziej zaskakuje niezwykłe podejście lekarza, który nie tylko czyta korespondencję od potencjalnych pacjentów, ale podejmuje z nimi kontakt i pomaga w organizacji pilnej wizyty mimo braku miejsc na wiele tygodni do przodu. Wszystkim życzę takich lekarzy, takiego podejścia i takiej opieki. Pani Doktor BARDZO DZIĘKUJĘ.

Miałam ogromne szczęście, że dostałam się pod opiekę Pani Doktor. Jestem pół roku po wycięciu guzka. Nie zdarzyło mi się spotkać lekarza tak oddanego pacjentom. Jest profesjonalistką w swoim zawodzie, wsaniałym człowiekiem.

Empatia, życzliwość i cierpliwość dla pacjenta oraz wiedza zawodowa to tylko niektóre cechy Pani Doktor Krystyny. Wśród onkologów, z którymi miałem styczność - po prostu dobry, ludzki lekarz. Polecam (5)

Wspaniała lekarka. Leczy mnie, oraz moją mamę. Wszystko zawsze dokładnie wytłumaczone dr przyjmuje również w Lubinie przy ul. Słonecznej

Pani doktor jest kompetentną osobą, cierpliwie przekazuje informacje dotyczące stanu zdrowia, pracuje w przychodni we Lwówku... polecam!

Doktor Costa - wspaniały lekarz, indteresuje si epacjentem po zabiegu, polecam

Doktor Costa - wspaniały lekarz, indteresuje si epacjentem po zabiegu, polecam

a gdzie przyjmuje obecnie dr Costa? w Lubinie tylko prywatnie niestety. moze Legnica?

Pani doktor jest wspanialym lekarzem,jestem po mastektomi 2lata i caly czas jestem pod jej opieka.Dba o pacjeta to malo powiedziane...jestem pod wrazeniem,ze tacy lekarze jeszcze istnieja.Bardzo polecam,warto.

Wspaniała kobieta.wspaniały chirurg onkolog byłam u niej w Lubinie na słonecznej.polecam wszystkim.