Krystyna Dajnowska-Iwaszkiewicz

2,7
2,4
2,9
2,1

Zupełnie niekompetentna specjalistka. Nie potrafi zrobić wywiadu, a w zasadzie w cale nie che robić wywiadu bo cechuje się wyjątkowo bezczelną ignorancją. Nie chce słuchać oglądać ani w jakikolwiek inny sposób angażować się w prace. Widać, że chce się jak najszybciej pozbyć pacjentów. Byłem u niej z klasyczną pokrzywką (nawracającą regularnie) nie chciała niczego wysłuchać... na koniec przepisała mi wapno i powiedziała że .. "jak nie pomoże to do szpitala" ... niepoważne podejście do takiej odpowiedzialnej pracy. Przykro, że nasze pieniądze idą na takich ludzi.

Po raz kolejny miałem nieprzyjemność trafić do tej pani z wysypką na rękach która pojawia mi się i znika od kilku lat. Za pierwszym razem dowiedziałem się że trzeba to obserwować i że mam się pojawić jak tylko zacznie się coś dziać na rękach. Po czym dostałem ulotkę kremu który miałby mi pomóc. Nawet ślepy by zauważył że wciska towar od handlowca (spora sterta tych samych ulotek na półce). Za drugim razem jak przyszedłem to jeszcze nie zdążyłem usiąść a się dowiedziałem że mam się z tym pogodzić i że ...

Za drugim razem jak przyszedłem to jeszcze nie zdążyłem usiąść a się dowiedziałem że mam się z tym pogodzić i że tak już będzie (!!!), a przecież na rękę tylko rzuciła okiem z daleka. Na pytanie co dalej z tym robimy usłyszałem odpowiedź "a co ja mogę zrobić?" po czym po raz kolejny dostałem ulotkę "super kremu". Gdy zapytałem czy może zrobi mi lub wyśle na jakieś badania / testy / wymazy czy cokolwiek co pomogłoby znaleźć przyczynę to się dowiedziałem że "przecież ona się tym nie zajmuje" i że jak sobie chcę to mogę sobie gdzieś zrobić testy prywatnie.

Byłem u p. doktor 2 razy z moim problemem, raz z dzieckiem - nigdy nie uzyskałem informacji co jest przyczyną choroby, jak będzie prowadzone leczenie itd.

jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor

jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor

Przez trzy miesiące chodziłam do pani doktor, według mnie słabo widzi bo zmianę naczyniową leczyła antybiotykami, nie umiała jej odróżnić od zwykłego wyprysku. Po którejś wizycie z kolei oświadczyła, "że dziwna sprawa ze mną". Sama podejrzewałam ,że to jakaś sprawa nowotworowa. Napędziła mi strachu i tyle. Przestrzegam wszystkich przed tym lekarzem, szkoda nerwów.

Mimo wieku, a może dzieki dużemu doswiaczeniu, moja dolegliwość zdiagnozowała perfekcyjnie. Miły lekarz, wyjaśnia problem prostym językiem zrozumiałym również dla pacjentów. szczerze polecam Grace

szczerze polecam
Grace

Koszmarna była dla mnie ta wizyta.Kobieta na wstępie krzyczała, potem przejęła sie telefonem z recepcji.Kobieta po 70. Co taki lekarz robi w przychodni?Chyba juz powinien odpoczywać na emeryturze?Reasumując kobieta strasznie niemiła.Powodzenia i wiele wytrzymałości życzę osobom, które tam sie znajdą