lekarz Krystyna Iwaszko-Prawda

3,9

Z rozwarciem do porodu przed terminem narodzin powinno się kierować do szpitala, a znajoma osoba nie została skierowana. Polecone wręcz spacerki, a jezeli by rodzic zaczęła i dziecko by upadlo na ziemię to nie było by miło. Jedyne zastrzeżenie.

Lekarka bardzo uprzejma i kompetentna. W sytuacji, kiedy problem nie mógł być rozwiązany przez panią doktor, poleciła innego specjalistę.

Pani Doktor to bardzo konkretna kompetentna i sympatyczna osoba od 13 lat jest moim lekarzem prowadziła moje 3 ciąże jestem z niej bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam Ją każdej kobiecie

od 11 lat jestem pacjętką P.doktor.dwie ciąże,nadżerka,wkładka kilka kobiecych dolegliwości wszystko super prowadzone,dopilnowane gorąco polecam.obie panie godne zaufania pozdrawiam .Iwona

Pani doktor zrobiła usg i nie znalazła torbieli 10cm, nie znalazła również mięśniaków malutkich,stwierdziła że tam nie ma prawa nic boleć, pojechałam na usg do innego lekarza w Legnicy, który stwierdził to wszystko powyżej (od razu chciał wycinać macicę) na moje szczęście trafiłam do kliniki do Wrocławia i tam zrobiono mi punkcje torbieli ściągnięto 700ml płynu (ale pani doktor nie zauważyła) Pani doktor wg mnie nadaje się świetnie do prowadzenia ciąży ale bez komplikacji.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Legnica"?

Janusz Lewandowski

Gabinet Medycyny Estetycznej