lekarz Krystyna Iwaszko-Prawda

Lekarka bardzo uprzejma i kompetentna. W sytuacji, kiedy problem nie mógł być rozwiązany przez panią doktor, poleciła innego specjalistę.

Pani Doktor to bardzo konkretna kompetentna i sympatyczna osoba od 13 lat jest moim lekarzem prowadziła moje 3 ciąże jestem z niej bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam Ją każdej kobiecie

od 11 lat jestem pacjętką P.doktor.dwie ciąże,nadżerka,wkładka kilka kobiecych dolegliwości wszystko super prowadzone,dopilnowane gorąco polecam.obie panie godne zaufania pozdrawiam .Iwona

Pani doktor zrobiła usg i nie znalazła torbieli 10cm, nie znalazła również mięśniaków malutkich,stwierdziła że tam nie ma prawa nic boleć, pojechałam na usg do innego lekarza w Legnicy, który stwierdził to wszystko powyżej (od razu chciał wycinać macicę) na moje szczęście trafiłam do kliniki do Wrocławia i tam zrobiono mi punkcje torbieli ściągnięto 700ml płynu (ale pani doktor nie zauważyła) Pani doktor wg mnie nadaje się świetnie do prowadzenia ciąży ale bez komplikacji.

jestem pacjetkom juz ok 10 lat i majac porownanie z innymi lekarzami takimi jak TUPAJ; MALKIEWICZ ORDYNATOR SZPITALA ;JANIGA I WIELU INNYCH *niestety mialam przyjemnosc byc przez nich badana* to pani IWASZKO PRAWDA wypada na ich tle wspaniale .jest przy badaniu delikatna i konkretna poswieca duzo czasu pacjetce a nie robi tego MECHANICZNIE czyli BLA BLA BLA NASTEPNY PROSZE. BARDZO LUBIE PODEJSCIE DO MNIE PANI DOKTOR I DLATEGO ZAWSZE BEDE JA CHWALIC I POLECAC ZNAJOMYM A NAPEWNO BEDA ZADOWOLONE I NIE TRZEBA SIE BAC WIZYT U LEKARZA GINEKOLOGA

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Legnica"?

Janusz Lewandowski

Gabinet Medycyny Estetycznej