lekarz Krystyna Iwaszko-Prawda

Z rozwarciem do porodu przed terminem narodzin powinno się kierować do szpitala, a znajoma osoba nie została skierowana. Polecone wręcz spacerki, a jezeli by rodzic zaczęła i dziecko by upadlo na ziemię to nie było by miło. Jedyne zastrzeżenie.

Lekarka bardzo uprzejma i kompetentna. W sytuacji, kiedy problem nie mógł być rozwiązany przez panią doktor, poleciła innego specjalistę.

Pani Doktor to bardzo konkretna kompetentna i sympatyczna osoba od 13 lat jest moim lekarzem prowadziła moje 3 ciąże jestem z niej bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam Ją każdej kobiecie

od 11 lat jestem pacjętką P.doktor.dwie ciąże,nadżerka,wkładka kilka kobiecych dolegliwości wszystko super prowadzone,dopilnowane gorąco polecam.obie panie godne zaufania pozdrawiam .Iwona

Pani doktor zrobiła usg i nie znalazła torbieli 10cm, nie znalazła również mięśniaków malutkich,stwierdziła że tam nie ma prawa nic boleć, pojechałam na usg do innego lekarza w Legnicy, który stwierdził to wszystko powyżej (od razu chciał wycinać macicę) na moje szczęście trafiłam do kliniki do Wrocławia i tam zrobiono mi punkcje torbieli ściągnięto 700ml płynu (ale pani doktor nie zauważyła) Pani doktor wg mnie nadaje się świetnie do prowadzenia ciąży ale bez komplikacji.

jestem pacjetkom juz ok 10 lat i majac porownanie z innymi lekarzami takimi jak TUPAJ; MALKIEWICZ ORDYNATOR SZPITALA ;JANIGA I WIELU INNYCH *niestety mialam przyjemnosc byc przez nich badana* to pani IWASZKO PRAWDA wypada na ich tle wspaniale .jest przy badaniu delikatna i konkretna poswieca duzo czasu pacjetce a nie robi tego MECHANICZNIE czyli BLA BLA BLA NASTEPNY PROSZE. BARDZO LUBIE PODEJSCIE DO MNIE PANI DOKTOR I DLATEGO ZAWSZE BEDE JA CHWALIC I POLECAC ZNAJOMYM A NAPEWNO BEDA ZADOWOLONE I NIE TRZEBA SIE BAC WIZYT U LEKARZA GINEKOLOGA

Ja również chwalę sobie wizyty u pani doktor należe do niej od prawie 11 lat, ciąża przeprowadzona super, zawsze było bez bólu i problemów z doradzeniem, ogólnie super. A co do pani połoznej super kobieta.

z doradzeniem, ogólnie super. A co do pani połoznej super kobieta.

Uważam że jest świetną lekarką. I to nie prawda że źle traktuje młode pacjentki jak co nie którzy piszą. Ja jestem młodą mamą i nie odczułam od niej antypatii.

Niestety nie jestem zadowolona. Zgadzają się opinie co do traktowania młodych dziewcząt. To była moja jedna z pierwszych wizyt u ginekologa. Zostałam najpierw naskoczona, że "tak to już jest gdy rozpoczyna się współżycie! teraz już tylko będzie coś bolało i piekło! trzeba było brać to pod uwagę zanim się zaczęło". Dodam, że byłam już grubo po 20. Po czym strasznie nie miłe badanie, nigdy jeszcze tak mnie nikt nie potraktował. Gdy z bólu poleciały mi łzy, lekarka kazała mi się zastanowić, czy przyszłam tu dobrowolnie, ze przecież takie jest badanie.. (ale nie takie niedelikatne badanie). Dopiero potem się zrobiła się milsza.. Fakt faktem, że jako pierwsza odkryła u mnie, i to po jednym badaniu - chorobę. To była moja najgorsza wizyta w życiu, niestety muszę wystawić taką opinię.

Pani doktor super kobieta polecam w 100% jest bardzo miła dokładna Pani położna jest również bardzo miła przesympatyczne kobietki