lekarz Krystyna Jedynak

Reumatolog, Internista

Pani Doktor dziękuję za trafną diagnozę i bardzo szybkie skierowanie na dalsze badania. Dziękuję za profesjonalną pomoc w pierwszych chwilach kiedy myśli moje przepełnione były strachem a Pani bezzwłocznie pomogła mi w podjęciu trafnej decyzji w poszukiwaniach lekarza ortopedy który zajął się moim dalszym leczeniem. Dziękuję także za ogromną empatię, uśmiech oraz za zwykłą ludzką rozmowę w tych trudnych dla mnie chwilach. To dzięki Pani nie utraciłam nadziej na pozytywne rozstrzygnięcie tej trudnej dla mnie sytuacji. Zawsze będę wdzięczna, że stracone dwa lata przez nie profesjonale leczenie innego lekarza reumatologa, Pani zrekompensowała mi trafną diagnozą i wsparciem osobistym.

Skorzystam ponownie, skutecznie udzielono mi pomocy (mam dne moczanową); kompetentna osoba.

Lekarz jakich malo - doskonale stawia diagnozy i leczy skutecznie . Bardzo mila i uprzejma - kazda wizyta to przyjemnosc i pewnosc skutecznego leczenia .