lekarz Krystyna Kacorzyk-Matysik

Lekarz z powołania i z sercem na dłoni. Zawsze znajdzie czas żeby wysłuchać pacjenta i kompleksowo pomóc.

Lekarz z sercem na dłoni!poświęca tyle czasu ile trzeba,miła, ciepła i co najważniejsze profesjonalne podejście do pacjenta!!!

Polecam panią doktor jest cierpliwa miła zawsze uśmiechnięta.POLECAM w 100 %.Leczenie u niej to przyjemność mimo długiego oczekiwania w kolejce.

Lekarka o wielkim sercu.Polecam jak dla dzieci tak i dla dorosłych.Lecze sie u Pani doktor od lat zawsze pomocna nigdy nie uslyszałam złego słowa przeciwnie do innych lekarzy chociaż by w naszym osrodku.POLECAM

Stare baby wpychające się do kolejki do tej lekarki. Wszystko na szybko, pielęgniarka trzykrotnie weszła do gabinetu podczas badania mnie - bardzo niekomfortowe.

Swietny lekarz naprawde godny polecenia zawsze usmiechnięta miła POLECAM

Swietny lekarz naprawde godny polecenia zawsze usmiechnięta miła POLECAM