prof. dr hab. n. med. Krystyna Karczewska

Gastroenterolog

Dzień dobry wszystkim. Mam na imię Tomek ma. 30 lat. Zaraz po urodzeniu okazało się że mam skazę białkowa nie tolerancja zadnego mleka ani produktów mlecznych. Byłem karmiony Humana SL. Ktoś pewnie słyszał jak ciężko było ją dostać. Ale do rzeczy stwierdzono u mnie nietolerancję również glutenu. Dawano mi małe szanse na życie moi rodzice słyszeli każdego dnia tylko jedno jeśli przeżyje noc to będzie żył i tak w kółko. Trafiłem do Pani Dr.Karczewskiej i to dzięki Pani doktor która wyciągała mnie z choroby i dzięki której żyję jestem jej bardzo za to wdzięczny. Iść proszę o uszanowanie dr.Karczewskiej i o nie wypisywanie o niej bzdur. Jak p/w przez nie jakiego anonima.

Pamiętajmy- doświadczenie, kompetencja i uprzejmosć Pani doktor to absolutny atut w świecie lekarzy traktujących pacjenta jak zło konieczne. Mój ośmioletni synek borykający się a astmą i azs cierpiał na bóle brzucha.P.doktor po wywiadzie postawiła bez żadnych badań diagnozę, ph metria zołądka ją potwierdziła w 100%!!!!!!!!!!!!To lekarz budzący zaufanie, niezwykle ludzki i pochylający się nad każdym przypadkiem!POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz zna sie na swojej pracy,choc ostatnio jak nigdy mnie potraktowala ,beznadziejnie nawet nie zbadala corki,spieszylo jej sie,nie wazne ze sie czeka tyle czasu,nigdy nam sie to nie zdarzylo pierwszy raz,ale kazdy moze mioec gorszy dzien,wiec wybaczam jej to,mam nadzieje ze nastepna wizyta bedzie przebiegac jak wczesniej,ogolnie polecam!!!!

Pani Profesor to przemiła osoba. Znam Panią Profesor bo prowadzi mnie od maleńkości. Jest najlepszym lekarzem. Nie zgadzam się z opinią napisaną poniżej. Niech osoba która to napisała wstydzi się! Tak oczernić osobę znaną i szanowaną przez tyle ludzi?! Nie rozumiem tego w ogóle. Czy osoba która pisała ten anonim jest jakoś powiązana z medycyną że się w ten sposób wyraża?! Jak się pani nie podoba to niech pani zmieni lekarza widocznie Pani Profesor jest dla Pani za dobrym lekarzem!!! Ja bardzo ją polecam, i gwarantuję pełną opiekę zdrowotną i miły klimat!!!

Ja odradzam tą PAnia i to zdecydowanie. Ta pani powinna juz dawno pojsc na emeryture gdyz ciagle sie myli i nie pamieta co sie do niej mowilo 5 minut temu. Dziecko miało na coś uczulenie i nie wiadomo na co- zrobiła badania na celiakie, zelazo itp itd ok przepisala mleko NAN, ktore wogole nie bylo dla alergikow, tylko gorsze o wiele i gorzkie. Mowie do tej pani ze dziecko nie chce pic a ona zebym kupila Nan. Mowie ze takie mamy a ona "aha" Lepiej isc do profesjonalisty a nie do staruszki ze sklerozą

Moja 7 letnia córka jast pacjętką Pani profesor.Pełne zaufanie, rozmowa nie monolog pełne zaufanie.To lekarz z powaołania.

Wizyta u pani profesor to czysty profesjonalizm. Poświęca czas, rozmawia, jest uprzejma, a co najważniejsze KOMPETENTNA. Oby więcej takich lekarzy