lekarz Krystyna Kobierska-Pszonak

2,2
1,7
1,8

Ginekolog bardzo chamska w badaniu po wyjściu z gabinetu przez tydzień bolała mnie pochwa. Po wizycie u innego ginekologa okazało się że mam nadżerkę której wcześniej nie miałam. Nie radzę do niej chodzić bo badanie jest bardzo bolesne a lekarka jest nerwowa i krzyczy.

mysle,ze oceny ,jakie wystawilam tej Pani mowia same za siebie ,jak najdalej drogie Panie,zero podejscia do pacjentki,po wyjsciu z gabinetu dlugo dochodzilam do siebie

pani dr mimo ,ze była po godzinach pracy przyjęła mnie, wytłumaczyła dokładnie co mi dolega i ewentualnie jak można się leczyć zaproponowała cytologię i USG brzucha. Wizyta była b. przyjemna i bezstresowa .Umówiłyśmy się na następna wizytę

Byłam dzisiaj u tej Pani pierwszy i ostatni raz, tylko weszła do środka wydawała rozkazy była nie miła, nie delikatna, chciałam tabletki antykoncepcyjne owszem wypisała, ale jak i kiedy je stosować to nie powiedziała, a gdy zapytałam o to to na mnie krzyczała i zbyła, nie polecam tej Pani zdecydowanie!

Byłam u tej pani kilka razy, lecz zdecydowanie nie poleciłabym jej nikomu. Nie dość, że niemiła to jeszcze niekompetentna i niedelikatna. Moja bliska koleżanka chodziła do niej podczas ciąży, pewnego dnia poszła do niej zaniepokojona brakiem ruchów dziecka, a ta jej doradziła, że powinna leżeć, to na pewno ruchy się pojawią, odesłała ją do domu bez badania. Oczywiście to bzdury, bo okazało się,że jej dziecko było martwe. Dziwę się,że ta kobieta jeszcze pracuje jako ginekolog. Dziewczyny, trzymajcie się od niej z daleka!

No tak, opinie nie zachęcają do wizyty ;) Chodzę do pani Kobierskiej już ładnych kilka lat. Miewałam różne problemy, wszystkie fachowo i sprawnie wyleczone. Każda wizyta to komplet badań, USG, cytologia, w razie problemów rzetelne wyjaśnienie. Zawsze omówione mam sposoby działania w konkretnym przypadku. Nie zawiodłam się na rozpoznaniu, metodach leczenia, przepisywanych lekach itd. Tyle ze strony medycznej. Co do ,,sympatii'' ;) Jest to lekarz konkretny, nie lubi gadania o niczym, wie, że za drzwiami siedzą kolejni pacjenci. Poświęca tyle czasu ile wymaga dana osoba. Wiele kobiet skarży się, że ...

Co do ,,sympatii'' ;) Jest to lekarz konkretny, nie lubi gadania o niczym, wie, że za drzwiami siedzą kolejni pacjenci. Poświęca tyle czasu ile wymaga dana osoba. Wiele kobiet skarży się, że jest niesympatyczna czy oschła. Moim zdaniem po przyjęciu kilkunastu kobiet, któe często same nie wiedzą czego chcą - można mieć dosyc uśmiechania się :D Od niedawna sama pracuję z ludźmi i dobrze wiem jacy potrafią być męczący. Ja w każdym razie polecam panią Kobierską. No i nie trzeba czekac miesiącami na wizytę, a to duży plus. Wyskakuję z pracy na godzinkę i sprawa załatwiona.

Pani doktor ma chyba rozdwojenie jaźni. raz miła i pogadać można, ale ostatnio po rocznym staraniu się o dziecko poszłam do niej z brakiem @ , byłam w 56 dniu cyklu i ona stwierdziła, że to jeszcze nic niepokojącego i to przez brak słońca i mam patrzeć w słońce to @ przyjdzie. do tego jeszcze usłyszałam, że w moim wieku- 28 lat już będzie ciężko o dziecko. kompletnie nie chciała słuchać co mam do powiedzenia. już kiedyś dodawałam opinię, ale uważam, że nie zasłużyła na nią. to chyba przypadek, że zaszłam w ciążę, a na pewno nie jej zasługa. prowadziła moją ciążę, ale gdyby nie to, że to była ciąża zupełnie bezproblemowa to było by źle. połowy badań mi nie zrobiła jak się okazało. poza tym niby taka doświadczona a nie rozpoznała poprawnie płci dziecka. nie polecam. nigdy więcej już do niej nie pójdę.

Bardzo nieprzyjemna, wręcz traumatyczna wizyta. Nie polecam nikomu tej okropnej Pani doktor.Jest wulgarna i opryskliwa. Brutalnie przeprowadza badanie i nic sobie nie robi z tego, że to pacjentkę boli!!W dodatku z kamiennym wyrazem twarzy wydaje rozkazy i niczego nie wyjaśnia.Po wyjściu z gabinetu byłam roztrzęsiona i zażenowana tym co mnie tam spotkało.Zapewniam, że nie jest to jakaś przesada i nie życzę nikomu spotkania z Panią Kobierską.Dziwię się, że ktoś taki może być lekarzem...

okropny lekarz, zdecydowanie nie polecam

okropny lekarz, zdecydowanie nie polecam

Bardzo nieprzyjemna i stresująca wizyta.

Bardzo nieprzyjemna i stresująca wizyta.