lek. dent. Krystyna Kowalczyk

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

w sumie dokladna i staranna i to wszystko na miejscu bez zbednego pospiechu i czekania w poczekalni, gdzie kapie na glowę. wg mnie polecam na podst, wlasnych przejsc a przeszedlem juz nie malo w swoim zyciu. Andrzej.

super fachowiec, wspaniałe podejście do dzieci, serdecznie polecam, dzięki Pani Krystynie nigdy moje dzieci nie przeżywały traumy w kontaktach ze stomatologiem

Witam, leczymy się u pani Krysi już rodzinnie,jest prawdziwym stomatologiem z powołaniem,moje małe dzieciaczki- Zuzka lat 3,5 i Adaś lat 5 uwielbiają chodzić na wizyty do pani Krysi. Gorąco polecam.

Potwierdzam! To najlepszy lekarz stomatolog u którego byłam. Dlatego chodzę już tylko do Pani Krysi. Bardzo przesympatyczna osoba i faktycznie nigdy nie musiałam mieć żadnej korekty po plombach, które mi założyła. Duży profesjonalizm. I ceny również są przystępne i nie ma mowy o żadnym naciąganiu. Tylko na wizyty trzeba umawiać się ze sporym wyprzedzeniem - nic dziwnego jak jest tak dobrym lekarzem :) Oczywiście z silnym bólem pani Krysia przyjmuje poza kolejką :)

U Pani doktor leczę się od kilkunastu lat, kiedy byłam jeszcze małą dziewczynkę. Godna zaufania i bardzo uczciwa, po wizycie u innych lekarzy ból powracał po kilku tygodniach, natomiast w tym przypadku można liczyć na bardzo indywidualne i jak już napisałam wcześniej - uczciwe podejście do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Góra Kalwaria"?

lek. dent.
Istvan Tanczos